Reklama

Reklama

Kemon na ratunek po zimie

Z badań wykonanych przez markę Kemon wynika, że 40% kobiet uważa swoje włosy za przesuszone, słabe, łamliwe, pozbawione energii - odczucie to z pewnością wzrasta po zimie.

Wśród kosmetyków Kemon znalazły się produkty z Nutri Systemem, których głównymi składnikami są: białko pszenicy, woski z oliwy z oliwek oraz związki pochodne a także składniki aktywne o działaniu nawilżającym, nabłyszczającym oraz antyelektrostatycznym.

Nutrizione Leggera Shampoo - szampon do włosów cienkich i delikatnych

Delikatne odżywienie. Nie zawiera laurylosiarczanu sodu (SLS) ani dodecylosiarczanu sodu (SLES), czyli substancji mogących powodować podrażnienia skóry. W skład preparatu wchodzą białka i tłuszcze wyłącznie pochodzenia naturalnego. Zawiera składniki aktywne o działaniu nawilżającym, nabłyszczającym oraz antyelektrostatycznym. Łagodnie myje włosy i nie podrażnia skóry głowy utrzymując ją w naturalnej równowadze. Nawadnia skórę głowy i włosy. Włosy lśnią, są puszyste i pełne życia.

Reklama

Pojemność: 250ml/1500ml. Cena małego opakowania 48 zł.

Nutrizione Leggera Cond - odżywka do włosów cienkich i delikatnych

Delikatne odżywienie. W skład preparatu wchodzą m.in. pochodne skrobi kukurydzianej, woski z oliwy z oliwek oraz tłuszcze i białko pszenicy. Zawiera składniki aktywne o działaniu nawilżającym, nabłyszczającym ora antyelektrostatycznym. Ułatwia rozczesywanie. Zapewnia włosom blask, dobrą kondycję i lekkość. Włosy stają się miękkie i jedwabiste w dotyku

Pojemność: 150/500 ml. Cena małego opakowania: 77 zł.

Nutrizione Istantanea Cream - krem do włosów suchych

Natychmiastowe odżywienie. Zawiera białka i tłuszcze pochodzenia naturalnego oraz składniki aktywne o działaniu ochronnym, intensywnie nawilżającym, nabłyszczającym. Głęboko odżywione włosy o jednolitej strukturze. Włosy nie plączą się i łatwo się rozczesują. Miękkość i połysk od nasady aż po same końce. Długotrwała ochrona przed przesuszaniem.

Pojemność: 150 ml. Cena: 77 zł.

materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama