Reklama

Reklama

Nowa kolekcja do makijażu AVON

Pigmenty zamknięte w żelowej kapsułce nowej linii do makijażu Avon uwalniają się podczas aplikacji i w trakcie noszenia. Pozwoliło to uzyskać efekt mocnego i trwałego koloru.

Nowe cienie do powiek w bardzo intensywnych kolorach nie obsypują się i nie zbierają w załamaniach powiek. Komfort noszenia przez cały dzień zapewniła dodatkowo ich jedwabista formuła. Natomiast wyjątkowo soczyste kolory szminek sprawiają, że usta wyglądają piękniej niż kiedykolwiek. Błyszczyki wzmocnione ultrablaskiem, sprawiają z kolei, że usta są dodatkowo nawilżone i miękkie. Joanna Koroniewska uznała je za swój nr 1. Doceniła fakt, że nie tylko nadają ustom blask i głęboki kolor, ale także to, że rewelacyjnie się rozprowadzają.

Reklama

Zaskakują także cienie do powiek. Te z nowej kolekcji nakłada się wyjątkowo szybko. Wystarczy już jedna warstwa, by w pełni pokryć powiekę wybranym kolorem. Dodatkowym ułatwieniem jest numeracja poszczególnych kolorów w opakowaniach poczwórnych. To podpowiedź, jaka jest najbardziej właściwa kolejność aplikacji.

Wszystkie produkty z nowej kolekcji AVON zyskały jeszcze bogatsze palety kolorystyczne. Szminka Ultra Colour ma obecnie aż 35 odcieni, a ultralśniący błyszczyk i cienie do powiek - 16 odcieni. A wszystko to w nowych opakowaniach, którym nadano bardziej nowoczesny, kwadratowy kształt. Obecne wyglądają na jeszcze bardziej smukłe i minimalistyczne. 

W skład linii wchodzą:

Szminka Ultra Color - cena premierowa 15,99 zł

Szminka w kredce Ultra Color - 17,99 zł

Pogrubiający tusz do rzęs SuperShock MAX, cena premierowa 17,99 zł

Podwójny cień do powiek - cena premierowa 17,99 zł

Kredka do oczu z gąbeczką - cena premierowa 12,99 zł

Ultralśniący błyszczyk do ust - cena premierowa 12,99 zł

Konturówka do ust - cena premierowa 12,99 zł

Podkład w musie - cena premierowa 25,99 zł

Poczwórne cienie do powiek - cena premierowa 22,99 zł


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje