Reklama

Reklama

Wodoodporna kredka do oczu Smashbox

Uformuj kształt kredki i zapomnij o temperówce na zawsze!

Wodoodporna kredka do oczu, która gładko się nakłada i samodzielnie się ostrzy za każdym razem, kiedy odkręcasz nasadkę! Pomysł zrodził się jako odpowiedź na potrzeby wiodących artystów makijażu w Studiach Smashbox, którzy potrzebują, aby kredka do oczu miała zawsze perfekcyjną końcówkę. W ten sposób kredka do oczu Always Sharp Waterproof Kohl Liner stała się jednym z podstawowych narzędzi pracy w studio. Zapomnij o temperówce na dobre - ta kredka stanie się przedmiotem kultowym!

Kredka do oczu New Always Sharp Waterproof Kohl Liner jest doskonała do rysowania precyzyjnych linii oraz trwałego wykończenia makijażu - dokładnie do tego, czego potrzebują artyści w Studiach Smashbox do pracy na planie. Nigdy nie zdarzy się już, że końcówka Twojej kredki będzie tępa, jeśli będziesz używać tego rewolucyjnego zawsze naostrzonego ołówka, który doskonale nadaje się do szybkiej korekty makijażu. Nie mówiąc już o tym, iż kredka Always Sharp Waterproof Kohl Liner jest całkowicie bezpieczna w użyciu na wewnętrznej krawędzi powieki w celu nadania oku dramatycznego i intensywnego efektu zarówno na wybiegach, jak i poza nimi.  

Reklama

Kolory: Raven (czarny), Sumatra (brązowy), Storm (przydymiony szary), Penny Lane (brązowy z połyskiem), French Navy (granatowy), Cabana (zielony), Violetta (śliwkowy), Bare (cielisty beż)

CENA: 85 zł

Wybrane Perfumerie Sephora

Reklama

Reklama

Reklama