Reklama

Reklama

Żelowy eyeliner

Nowy Gel Eyeliner od Rimmel jest idealny zarówno dla weteranek kociego makijażu oczu, jak i dla całkowicie początkujących.

Dzięki łatwemu w użyciu aplikatorowi w postaci pędzelka, każda kobieta bez problemu wykona zarówno delikatne, jak i mocniejsze kreski. Sprawią one, że oczy zwrócą uwagę wszystkich - niezależnie czy będzie to prosty i delikatny akcent na powiece czy mocny makijaż w stylu retro glamour. Delikatna i kremowa konsystencja żelu łatwo rozprowadza się na powiece i pozwala osiągnąć doskonały efekt już za pierwszym pociągnięciem.

Pomysł na eyeliner powstał z myślą o dziewczynach, dla których intensywny dzień trwa całą dobę. Sprawdza się on w każdych warunkach - jest nie tylko wodoodporny, ale, także bardzo trwały -  utrzymuje się na powiece nawet do 25 godzin. Intensywnie czarny kolor i brak smug to zasługa wysoko skoncentrowanej formuły intensywnych pigmentów. Dodatkowo, jest on bezpieczny dla osób noszących soczewki kontaktowe oraz dla posiadaczek wrażliwych oczu, gdyż specjalnie pod tym kątem został przebadany okulistycznie.

Reklama

Kobiety z pewnością zakochają się w wygodnym opakowaniu eyelinera Rimmel. Niewielki słoiczek ze smukłą nakrętką to kosmetyk, który nie umknie uwadze znawczyń mody, stylu i dobrego smaku.materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: eyeliner | makijaż oczu | rimmel

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama