Reklama

Reklama

Linia Green do pielęgnacji włosów od Tołpy

Linia Green do pielęgnacji włosów od Tołpy to nowa grupa roślinnych kosmetyków. Tym razem postanowiliśmy sięgnąć po bliskie, ale niedocenione rośliny. Pośród wybranych przez nas składników znalazł się więc łubin. Jest mak, jest pigwa, bławatek, lukrecja, cykoria i wiele innych. Mamy wrażenie, jakbyśmy ze wszystkimi znali się od lat.

Rośliny połączyliśmy w taki sposób, by wzajemnie się uzupełniały i wzmacniały swoje działanie. Nasze kosmetyki podzieliliśmy na linie i nadaliśmy im nazwy, które w bezpośredni sposób określają kierunek pielęgnacji skory głowy i włosów. Wszystko po to, by łatwo rozpoznać te właściwe dla naszych potrzeb.

Zdecydowaliśmy się tak jak we wszystkich kosmetykach z grupy green na delikatne i niedosłowne zapachy oraz receptury nowoczesne, a zarazem bliskie światu roślin. Nie znajdziecie w nich: alergenów, SLE-ów, PEG-ów, oleju parafinowego, parabenów i donorów formaldehydu. Subtelność ich składów przenieśliśmy również na samą grafikę. Formuły produktów zamknęliśmy w poręcznych opakowaniach, przyjaznych dla środowiska i poddawanych recyklingowi.

Reklama

Tołpa Green to zróżnicowane linie pielęgnacyjne (normalizacja, nawilżanie, zwiększenie objętości, odbudowa, ochrona koloru, wzmacnienie i łupież), pozwalające bez trudności dopasować kosmetyk dla potrzeb swojej skóry głowy oraz włosów.

W skład  grupy roślinnych kosmetyków Tołpa Green do pielęgnacji włosów wchodzą następujące kosmetyki:

1. normalizacja, normalizujący szampon do włosów tłustych, 200 ml, cena 17,99 zł

2. nawilżanie, nawilżający szampon do włosów odwodnionych, 200 ml, cena 17,99 zł

3. nawilżanie, nawilżająca odżywka-serum do włosów odwodnionych,150 ml, cena 19.99 zł
  4. objętość, nadający objętość szampon do włosów cienkich, 200 ml, cena 17,99 zł

Styl.pl/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy