Reklama

Reklama

Vichy: Idealia Skin Sleep

Idealia Skin Sleep to pierwszy produkt pielęgnacyjny od Vichy, pozwalający odtworzyć widoczne efekty regenerujące snu dla skóry, aby skóra po przebudzeniu była idealna, nawet po źle przespanej nocy spowodowanej brakiem snu, przebudzeniom, niespokojną nocą.

Idealia Skin Sleep wykorzystuje kompleks, który pomaga odtworzyć widoczne efekty regenerujące snu, aby po przebudzeniu skóra była jakby wypełniona i świeża, nawet po nieprzespanej nocy.

Niezwykle zmysłowa konsystencja łączy świeżość żelu i aksamitność balsamu. Osiagnięto to dzięki składnikowi powierzchniowo czynnemu, który pozwolił na połączenie dwóch faz uznanych za niekompatybilne. Nie musisz czekać, aby to poczuć. Różowy żel delikatnie stapia się ze skórą, a konsystencja balsamu pozostawia otulający efekt. Idéalia Skin Sleep o zapachu esencji zielonej herbaty i jaśminu, pozwala na głęboki i regenerujący sen.

Reklama

Produkt testowany był na grupie kobiet, które mało śpią, których aktywne życie może wpłynąć na jakość snu. Poddano go również tzw. "testom zderzeniowym", na osobach, których życie pozwala na niewielką ilość snu, takich jak pielęgniarki nocnej zmiany, czy młode mamy.

Cena: 112 zł (50 ml).Styl.pl/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy