Reklama

Reklama

Kubuś Waterrr - woda smakowa bez konserwantów

Kubuś Waterrr zawiera naturalny sok owocowy, dzięki któremu napój jest pyszny i zapewnia orzeźwienie zarówno małym, jak i dużym konsumentom.


Kubuś Waterrr dzięki zawartości soku z owoców doskonale smakuje, ale także gasi pragnienie. Wygodne plastikowe opakowanie pozwala zabrać Kubusia Waterrr praktycznie wszędzie: do szkoły, na trening czy wakacyjny wyjazd.

Kubuś Waterrr to jedna z niewielu wód smakowych dostępnych na polskim rynku, która nie zawiera żadnych substancji konserwujących, mogących negatywnie wpłynąć na zdrowie dzieci i dorosłych. Aby zachować długi okres przydatności do spożycia, Kubuś Waterrr został poddany procesowi pasteryzacji. Na etykiecie produktu można znaleźć specjalny znak, który dodatkowo informuje, że Kubuś Waterrr nie zawiera konserwantów, co wyróżnia go na rynku. 

Reklama

Woda smakowa Kubuś Waterrr jest przeznaczona dla dzieci, ale z pewnością przypadnie do gustu mamie, tacie i innym członkom rodziny, ponieważ dostępna jest w czterech smakach: orzeźwiającym smaku cytrynowym, soczystym malinowym, smaku zielonego jabłka i ulubionym przez dzieci - truskawkowym.  Dostępny jest w dwóch pojemnościach. Wygodne opakowanie 0,5 l z korkiem niekapkiem pozwoli na zapakowanie produktu do szkolnego plecaka. Kubusia Waterrr kupimy także w butelce o pojemności 1,5 l, która sprawdzi się idealnie, na przykład podczas rodzinnych spotkań.


materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama