Reklama

Anna Wendzikowska na rajskich wakacjach. Zabrała córki w piękne miejsce!

Anna Wendzikowska znów zdecydowała się wybrać na wakacje. Tym razem również postanowiła spędzić urlop poza granicami Polski. Dziennikarka wraz z córkami aktualnie wypoczywa na wyspie położonej na Morzu Karaibskim.

Rajskie wakacje Anny Wendzikowskiej

Anna Wendzikowska samotnie wychowuje dwie córki - Kornelię i Antoninę. To właśnie dziewczynki towarzyszą mamie podczas każdej podróży. Dziennikarka chętnie zwiedza świat i regularnie wybiera się na przeróżne wyprawy, które stara się relacjonować na swoim instagramowym profilu.

Tuż przed świętami Bożego Narodzenia Anna Wendzikowska wybrała się z córkami do Laponii, a tym razem dziennikarka postawiła na znacznie cieplejszy kierunek. Anna Wendzikowska w pogoni za słońcem poleciała na jedną z wysp państwa Antigua i Barbuda.

Dziennikarka jest aktywna w mediach społecznościowych, a na jej profilu codziennie pojawia się nowy post. Internauci dokładnie mogą zobaczyć przebieg jej wakacji. W mediach społecznościowych nie brakuje więc nie tylko ujęć z dziećmi, ale także zdjęć dziennikarki w skąpym bikini. 

Reklama

Oprócz wylegiwania się na plaży dziennikarka zapewniła córkom rejs łódką. Na Instagramie oczywiście zamieściła zdjęcie z tej wyprawy, na którym pochwaliła się muśniętą słońcem sylwetką. "Życie jest lepsze na łodzi" - napisała pod postem celebrytka.

Chociaż niektórzy fani w komentarzach nie szczędzili miłych słów i nie kryli zachwytu, to pojawiły się także uszczypliwe komentarze, na które Anna Wendzikowska postanowiła nie odpowiadać. "Permanentna podróż? Pani nie lubi swojego domu? Ucieka przed własnym życiem? Wstawia TO wszystko, żeby ludziom smutno było? Atencji brak? Marketing? Serio ciekawi mnie po co?"- można przeczytać pod jednym ze zdjęć.

Czytaj więcej:

Magdalena Boczarska pozuje nago. Pokazała efekty zmysłowej sesji

Chloe Ferry ćwiczy w pocie czoła. Wciąż chudnie?

Chloe Crowhurst w ciąży! Gwiazda pochwaliła się nowiną!

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Wendzikowska
Reklama
Reklama
Reklama