Reklama

Reklama

Doda na nagraniu z dzieciństwa. To wideo jest hitem w sieci!

Dorota Rabczewska zaczęła śpiewać jako dziecko. Z czasem rozwijała ten talent. Czy była niepokornym dzieckiem? A może od początku wiedziała, że scena to jej żywioł. Zamiast snuć domysły należy obejrzeć nagranie z prywatnego archiwum Dody. Nikt nie będzie miał wątpliwości, że "królowa jest jedna".

Dorota Rabczewska od dziecka przejawiała talent wokalny. Ścieżka do kariery stała otworem, choć było coś jeszcze. Pasja, którą zaraził ją tata- Paweł Rabczewsk. Ojciec Dody odnosił sukcesy w podnoszeniu ciężarów. Medale i wielokrotnie zdobyte podium sprawiły, że i córce udzielił się duch rywalizacji. W lekkoatletyce Dorota Rabczewska radziła sobie znakomicie. 

Jednak równolegle uczęszczała do szkoły muzycznej i już ze śmiałością występowała przed kamerą, mierząc się z trudnym repertuarem. Patrząc na nagranie sprzed lat, można powiedzieć jedno. Rabczewska podjęła słuszną decyzję, stawiając wszystko na jedną kartę i podążając w kierunku sceny. Od początku była do tego stworzona. Spójrzcie na determinację i pewność siebie. Na tym filmie wszystko widać jak na dłoni!

Reklama

"Być kobietą"- właśnie tę piosenkę wykonywaną przez Alicję Majewską Doda wzięła na warsztat. Odważnie! Interpretacja bez zarzutów, mimika godna pozazdroszczenia i jeszcze stylizacja! Kratka tej jesieni także zrobiłyby furorę na ściance lub w telewizji śniadaniowej. To nagranie z prywatnego archiwum Dody już robi zawrotną karierę na Tik Toku. Co sadzicie? Przyznacie, że to bezcenna pamiątka!

Zobacz także:

Doda o swoich byłych. Co powiedziała wokalistka?

Jak wyglądała Doda na początku kariery? Tych zdjęć się wstydzi?


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Doda

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy