Reklama

Reklama

Jak uniknąć złego kochanka

Autorka książki "Grzeczne dziewczynki idą do nieba, a niegrzeczne tam gdzie chcą" uważa, że aby przekonać się, czy facet jest dobrym kochankiem, trzeba iść z nim do łóżka. Moim zdaniem się myli.

Żeby posiąść przypuszczenia graniczące z pewnością, wystarczy zjeść z nim kolację. Jego upodobania kulinarne, powiedzą więcej niż chciałby kiedykolwiek zdradzić. Często już przy przystawce będzie jasne, że nie ma co pakować się pod kołdrę. Zaczynając od początku: zwróć uwagę na to, co zamawia.

Klasyczne dania kuchni polskiej i potrawy z imienin u cioci:
Kandydat dla tradycjonalistki. Dziewczynki, które lubią nieskomplikowaną grę wstępną i telewizor w sypialni będą zachwycone.


Nie znosi owoców morza:
Posiadacz szeregu zahamowań. Na seks oralny raczej bym nie liczyła.

Ostentacyjne wzdraga się przed potrawami, których nie zna:
Typ pielęgnujący kompleksy. Uciekać!

Zamawia tylko dania zdrowe, sprawdza ich kaloryczność, indeks glikemiczny i zawartość minerałów:
Uwaga, nałogowiec! Tym razem poszedł w ortoreksję, ale może być też alkoholikiem, seksoholikiem i socjopatą... Uciekać jeszcze szybciej!

Interesują go tylko dania ekstrawaganckie, orientalne i przerażające:
Co kto lubi. Grzeczne dziewczynki niech spróbują musu z ośmiorniczek w galaretce z chilli, i przemyślą, czy mają tej nocy ochotę na doznania ekstremalne.

Wybiera to co najdroższe w karcie:
Posiadacz. Chcecie być breloczkiem wiszącym u jego portfela - to proszę bardzo. Seks prosty jak mechanizm rozkładania foteli w jego land roverze.

Nie wie co wybrać. Zdaje się na ciebie:
Kandydat dla kobiety, która marzy o tym, żeby facet był jej synkiem. Nie dla ciebie. Po pierwsze albo masz już dzieci, albo urodzisz własne. Po drugie, synek prędzej czy później się zbuntuje. To nieuchronna kolej rzeczy.

Jak widzisz, już przy menu wiesz o kandydacie dość sporo. A teraz przyjrzyj się jak je i dowiedz się czegoś o sobie. To proste: jeżeli nie podoba ci się sposób w jaki mężczyzna obchodzi się z jedzeniem, nie spodoba ci się w łóżku. Możesz go natychmiast skreślić z listy potencjalnych kochanków. Wiesz już wiele. Może nawet więcej niż byś chciała. Przyszedł czas na zapłacenie rachunku. Twój idealny kandydat zgubił portfel albo jego karta kredytowa nie ma mocy zapłacenia rachunku... Hm.. Może to nie jest informacja czysto erotyczna, ale wiele mówiąca. Jeżeli jest tylko roztargniony, to może zapomnieć cię w taksówce. Naciągacz nadwyręży cię i finansowo i emocjonalnie. Lepiej unikać. Chyba, że chcesz mieć utrzymanka i manipulować jego uwagą przy pomocy pieniędzy. Wiesz już jak uniknąć złego kochanka nie narażając się na więcej nieprzyjemności niż niesie nieudana kolacja. Dobrego nie znajdziesz inaczej niż idąc z nim do łóżka. Udanej kolacji!

Magda Gessler

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy