Reklama

Reklama

Pora na wyłączność!

Oprah Winfrey dopiero co wzbudziła sensację, rozdając 276 luksusowych samochodów gościom zaproszonym do swojego programu. A już wiadomo, że przestanie wkrótce prowadzić The Oprah Winfrey Show nie po to, by przejść na emeryturę, ale by uruchomić nowy projekt: prywatną telewizję.

Jej marzeniem jest, by satelitarno-kablowa stacja OWN (Oprah Winfrey Network) stała się wkrótce najpopularniejszym kanałem dla kobiet, nie tylko w Ameryce.

W Stanach nie brakuje telewizji o podobnych ambicjach, ale zdaniem ekspertów Winfrey ma spore szanse namieszać na tym rynku. Będzie o zdrowiu, urodzie, podróżach, nieprzeciętnych kobietach i sławnych ludziach. Podobno kilka znanych twarzy zostanie gospodarzami programów (już wiadomo, że jedno reality show poprowadzi np. modelka Heidi Klum).

Sama Oprah też zamierza nadal odpytywać celebrytów na własnej antenie. Co ciekawe, na początku będzie konkurować... sama ze sobą. Zgodnie z kontraktem produkowany od 25 lat przez telewizję CBS The Oprah Winfrey Show ma być emitowany jeszcze do września 2011. Dopiero potem jedna z najbardziej wpływowych kobiet Ameryki będzie miała na siebie wyłączność.

Reklama

Twój STYL 3/2011

Twój Styl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje