Reklama

Reklama

Denim - to nie takie proste

Masz wybór: modne są i obcisłe rurki, i luźne boyfriendy, i hipisowskie dzwony. Wybór zależy od typu figury.

Na pewno masz w szafie przynajmniej jedną parę dżinsów. Pewnie myślisz, że stylizacja z nimi w roli głównej to niewielkie wyzwanie? Nic bardziej mylnego - źle dobrany model może zniekształcić najdoskonalszą figurę. Ale nie martw się, bo wpadki zdarzają się także gwiazdom, a my podpowiemy ci, jak ich uniknąć.

Najbardziej zgubnym fasonem są rurki, które eksponują wszystkie mankamenty. Pamiętaj: ten krój możesz nosić tylko jeśli masz szczupłe nogi.

Być może lepsze będą dla ciebie supermodne boyfriendy? Ukrywają za szerokie biodra i nie szkodzi, jeśli są trochę za duże - będziesz wydawała się drobniejsza.

Reklama

Figura: kielich. Problem: szerokie ramiona

Zdjęcie z prawej - NIE
Obcisłe rurki to fason, którego Catherine Zeta-Jones (44) powinna się wystrzegać. Spodnie niepotrzebnie wyszczupliły jej nogi, przez co ramiona wydają się jeszcze szersze.

Zdjęcia z prawej - TAK
Masz szerokie ramiona i długie, szczupłe nogi. Wybieraj luźne dżinsy, które wyrównają dysproporcje figury. Catherine zdecydowała się na długość do ziemi, która dodała jej sylwetce lekkości. Przy takim fasonie pamiętaj o butach na obcasie.

Figura: Gruszka. Problem: Za szerokie biodra

Zdjęcie z prawej - NIE
Swoje szerokie biodra Katie Holmes (34) próbowała schować pod długą bluzką. Niestety, rurki są tak niekorzystnym fasonem dla aktorki, że nie pomogą tu żadne triki. 

Zdjęcia z prawej - TAK
Dżinsy w męskim stylu. Katie, stawia na sprawdzoną klasykę. Szerokie spodnie z prostymi nogawkami ukryją za szerokie biodra. Przetarcia na udach odwrócą uwagę od problemu, a buty na obcasie optycznie wydłużą nogi.

 

Figura: kolumna. Problem: brak talii

Zdjęcie z prawej - NIE
Zapomnij o spodniach z prostymi nogawkami i niskim stanem. Ten fason przypomniał nam, że Gwyneth Paltrow (40) nie ma wcięcia w talii. Sylwetka aktorki stała się ciężka i bezkształtna.

Zdjęcia z prawej - TAK
Masz ciało modelki, ale niezbyt widoczne wcięcie w talii. Kupuj dżinsy z wysokim stanem, które nadadzą doskonały kształt twojej sylwetce. Jako jedna z nielicznych kobiet możesz bez obaw nosić rurki - tak jak Gwyneth podkreślaj swoje smukłe, długie nogi.

Figura: klepsydra. Problem: krótkie nogi

Zdjęcie z prawej - NIE
Salma Hayek (47) jest zbudowana proporcjonalnie, ale źle dobrane dżinsy optycznie skróciły i pogrubiły jej nogi. Niski stan spowodował, że piękna talia aktorki zniknęła.

Zdjęcia z prawej - TAK
Smukła talia, biodra tej samej szerokości co ramiona - mając taką figurę możesz nosić prawie każdy fason dżinsów, ale najlepszy wybór to spodnie z prostymi nogawkami. Takie nosi Salma.


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy