Reklama

Reklama

Księżna Kate uwielbia buty na koturnie. Z czym je łączy?

Księżna Kate przełamuje sztywne zasady dress code'u panujące na brytyjskim dworze. Jeżeli nie są to spotkania bilateralne, stara się dopasować stylizacje do okoliczności. Przyszłą królową wielokrotnie widziano w sportowym obuwiu, dresach i dżinsach. Jednak latem żona księcia Williama stawia na zwiewne sukienki i buty na koturnie.

Księżna Kate zaliczyła wpadkę

Patrząc na poniższe zdjęcie, domyślacie się, dlaczego dress code jest tak ważny w przypadku rodziny królewskiej... Szpilki, sukienka lub spódnica zasłaniająca kolano, dopasowana marynarka lub płaszcz wymuszają, chociażby inną postawę ciała, przy wysiadaniu z samochodu nie ma mowy o przypadku.

Każdy ruch ma znaczenie: połączone kolana, wyprostowana sylwetka... Kiedy księżna zmienia outfit, różnicę widać gołym okiem. Wpadka goni wpadkę. Chociaż z drugiej strony ktoś powie i dobrze!

Stawiajmy na naturalność, a nie wyuczone pozy, które nie są wpisane w nasze DNA. To zawsze będzie kwestia sporna. Jednak jak przyjrzymy się bliżej stylizacji księżnej Kate, to możemy wyobrazić sobie siebie...

Reklama

Księżna Kate uwielbia te buty, chętnie nosi je latem. Możesz mieć je w szafie

Delikatna sukienka do kostek i buty na koturnie to zestaw, który każdego lata kobiety na całym niemal świecie odkrywają na nowo. 

Ten duet nigdy się nie znudzi. Możemy go wzmocnić dodatkami. Jak robi to księżna Kate?

Przede wszystkim buty na koturnie traktuje jako bazę. Przeglądając zdjęcia archiwalne, wielokrotnie można zauważyć księżną właśnie w tym modelu obuwia. 

Pytanie, czy to wciąż te same buty, czy ukochana marka księżnej Kate? Tego nie wiemy. Wiemy natomiast, że zmieniają się sukienki. Jednak zawsze tkanina jest zwiewna i dominuje botaniczny print, a długość zakrywa łydki i eksponuje kostki.

Z czym buty na koturnie łączy księżna Kate? Ta biżuteria to strzał w dziesiątkę!

Ważnym dodatkiem jest biżuteria. Ostatnio księżna stawia na złoto. Pamiętajcie, że w tym sezonie możemy łączyć złoto ze srebrem i nie ma w tym nic dziwnego. 

Księżna Kate wybiera delikatne łańcuszki i charakterystyczne kolczyki. Tu motywy roślinne wiodą prym. Liście oliwkowe, liście palm to częsty motyw w książęcych zestawach.

Rozpuszczone włosy, delikatnie podkręcone końce to fryzura, która zawsze będzie wyglądała świeżo, nawet jak rozwieje ją wiatr.

*** To może cię zainteresować ***

Księżna Kate i książę William rozstali się?! Nie oni jedyni

Gwiazda TVN w bikini. Patrzyli tylko na jedną rzecz!

Jasnowidz nie ma dobrych wieści. To stanie się niebawem!

Reklama

Reklama

Reklama