Reklama

Reklama

Księżniczki z bajki

Na czerwonych dywanach od czasu do czasu pojawiają się wprost nieziemskie kreacje. Uszyte z drogocennych koronek i tiulu, sięgające ziemi, sprawiają, że tak ubrane kobiety wyglądają jak postaci z baśni.

Gwyneth Paltrow

Gwyneth Paltrow wystąpiła w cieniowanej, połyskującej kreacji z Atelier Versace. Seksowny charakter nadają sukni śmiałe rozcięcia, a srebrne szpilki są świetnym uzupełnieniem całości.

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez zachwyca w sukni będącej połączeniem niewinnej bieli i seksownego fasonu. Kreację z trenem Georges Chakra Couture wykonano z ręcznie haftowanego tiulu. Kopertówka Daniel Swarovski pięknie współgra z biżuterią.

Olivia Wilde

Olivia Wilde wybrała suknię z odsłoniętymi ramionami od Monique Lhuillier. Tiul ozdobiony kryształkami układa się jak lekka mgiełka. Do tego stroju wystarczyły już tylko piękne kolczyki.

Reklama

Rihanna

Rihanna wyglądała rewelacyjnie w asymetrycznej sukni Marchesy z marszczonego tiulu, z którego uformowano oryginalny, kolisty wzór, falbany i tren. Z bielą ciekawie kontrastuje kolor włosów artystki.

Carrie Underwood

Carrie Underwood zrobiła oszałamiające wrażenie w odsłaniającej ramiona sukni Talbot Runhof. Tren i fantastyczne falbany sprawiają, że jest to wymarzona kreacja dla księżniczki z filmowej baśni Disneya.

SHOW 2/2011

Show

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje