Reklama

Reklama

​Longines DolceVita: Elegancja i kobiecość

Od dnia premiery kolekcja Longines DolceVita stanowiła deklarację współczesnej elegancji w stylu Longines. Inspiracją dla tej linii czasomierzy jest "Dolce Vita" - kult przyjemności i luksusu w życiu. Dziś, marka pisze nowy rozdział w historii słynnej kolekcji prezentując jej unikalną interpretację o wygładzonych liniach. Nowe modele z pewnością spodobają się kobietom, których wyjątkowy czar jest sposobem na życie.

Model Longines DolceVita od samej premiery cieszył się wielką popularnością na całym świecie. Zegarki inspirowane włoskim stylem życia skupiającym się na jego najsłodszych aspektach, słynnym "Dolce Vita, są noszone przez kobiety, które wiedzą jak czerpać jak najwięcej z najprostszych przyjemności oferowanych przez życie.

W hołdzie tym kobietom Longines stworzył nową interpretację swojej kolekcji, subtelnie łączącą geometryczne kształty z miękkimi łukami. Linie prostokątnej koperty zostały wysmuklone i zaokrąglone. Niektóre z nowych modeli zdobią brylanty, podkreślające ich nietuzinkową elegancję i kobiecość.

Reklama


Styl.pl/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje