Reklama

Reklama

Najmodniejsze kolory sezonu jesień-zima 2021: Kolor cegły będzie hitem!

W sezonie jesień-zima 2021 projektanci proponują, by zastąpić ciemny brąz ciepłym, ceglastym kolorem. To bardzo dobra propozycja, dla osób, które lubią klasyczne rozwiązania i na co dzień raczej stronią od intensywnych barw. Z czym zestawić rudy, by wyglądał elegancko? Przyglądamy się światowym wybiegom i podpowiadamy!

Na światowych wybiegach ceglasty kolor pojawił się w bardzo nietypowych zestawieniach. Projektanci łączyli rudy z intensywną żółcią czy też fioletem. Chociaż jest to ciekawa opcja, z pewnością nie każdy jest na tyle odważny, by powtórzyć rozwiązania z wybiegów. Miłośnicy klasyki mogą pozostać jednak wierni neutralnym kolorom. Odcień cegły bardzo dobrze komponuje się z szarościami, beżami, czernią oraz bielą. 

Kolor cegły jest jednym z najmodniejszych kolorów sezonu jesień-zima 2021. Na wybiegach pojawił się zarówno w total lokach,  jak i dodatkach. Szczególnie często występował na obszernych płaszczach, butach i torebkach.

Reklama

Najmodniejsze kolory zima 2021/2022: cegła w towarzystwie zieleni

Trudno wyobrazić sobie bardziej jesienne zestawienie. Cegła idealnie zgrywa się z wieloma odcieniami zieleni - począwszy od delikatnej pistacji, a skończywszy na szmaragdzie. To połączenie zdominowało wybiegi podczas prezentacji kolekcji na sezon jesień-zima 2021. Pojawiło się między innymi u Hermes. Nadège Vanhee-Cybulski zaproponowała klientom również nieco bardziej szkolony miks kolorystyczny. Niektóre sylwetki łączyły odcienie rudości z krwistymi czerwieniami.

Jeśli zastanawiasz się nad zakupem ubrania w rudym kolorze, postaw na płaszcz. Klasyczny prochowiec wykonany ze skóry z pewnością będzie służył ci przez lata. Możesz komponować go zarówno z zieloną, jak i czerwoną bazą - dokładnie tak, jak zrobili to projektanci.

Najmodniejsze kolory zima 2021/2022: połącz rudoceglasty z żółcią!

To zaskakujące połączenie, ku zdziwieniu wielu zdało egzamin. Zimmermann postanowił zestawić żółtą sukienkę z intensywnie rudymi kozakami. Świeże i nowe zestawienie szybko zdobyło popularność. Dzięki zwiewnemu materiałowi i obfitej formie sukienki, nawiązywało do estetyki boho.

Jeśli łączysz rudy oraz żółć, postaraj się nie dodawać do stylizacji trzeciego, intensywnego koloru. Postaw na prostotę i jakość. 

***

Czytaj więcej:

Królowa Letizia i jej córki zachwyciły stylizacjami. Co za kreacje!

Gwiazdy na premierze "Last Night in Soho"

Paulina Sykut-Jeżyna zachwyciła stylizacją na finale "Tańca z gwiazdami"

Zobacz także:


Reklama

Reklama

Reklama