Reklama

Reklama

Natalia Grytsuk

Styl jak osobisty autograf – Glamourina - Natalia Grytsuk, bolgerka modowa, stylistka, trendseterka namawia kobiety by kochały siebie, modę i indywidualizowały look.

Marka bglam powstała z zamiłowania do rzeczy oryginalnych i ekskluzywnych, a także pasji do piękna, któremu hołduje autorka kolekcji Natalia Grytsuk. Ze względu na swoje korzenie inspiracje do swoich projektów czerpie z mody włoskiej i Wschodu, gdzie się urodziła i wychowała.

Co istotne, projektantka wspiera produkty i rynek polski i kupując produkty bglam można być pewnym, że każda rzecz w 100% powstaje właśnie w naszym kraju. 

Jakość i piękno ponad wszystko

- Moje projekty mówią same za siebie. Mówią zdecydowanie więcej niż 1000 słów. Lubię otaczać się pięknymi przedmiotami, ale istotne też jest dla mnie jak są wykonane - mówi Natalia Grytsuk. - Stawiam na unikatowość i wyjątkowość produktów oraz ich ekskluzywność i najwyższą jakość - dodaje.

Reklama

Każdy model, każda rzecz z kolekcji bglam, to modowa ekskluzywna perełka, produkowana maksymalnie w kilku egzemplarzach.

Styl.pl/materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: moda | młode talenty | glamourina | Natalia Grytsuk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy