Reklama

Reklama

Polki zachwycają na festiwalu w Cannes. O tej kreacji rozpisywał się cały świat!

Festiwal filmowy w Cannes jest jednym z tych wydarzeń, na które czeka cały świat. Fani kina wyczekują filmowych premier, zaś fani show-biznesu przyglądają się stylizacjom gwiazd z czerwonego dywanu. Festiwal w Cannes jest bowiem jednym z tych wydarzeń, które ściąga znanych artystów z całego świata. Tak na przestrzeni lat prezentowały się na nim polskie gwiazdy.

Festiwal Filmowy w Cannes niezmiennie budzi ogromne zainteresowanie. Wydarzenie odbywa się od 1946 roku na Lazurowym Wybrzeżu, rok rocznie gromadząc tłumy gwiazd, związanych z przemysłem filmowym. Najbardziej wyczekiwanym momentem gali jest uroczyste wręczenie Złotej Palmy dla najlepszego filmu.

Zobacz również: Kontrowersje wokół Kim Kardashian nie milkną. Icom Costume zabiera głos

Ruszył 75. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Cannes

75. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Cannes oficjalnie wystartował. Przez następne kilka dni tamtejszy czerwony dywan będzie w centrum zainteresowania światowych mediów. Przejdzie nim plejada gwiazd, które, jak co roku, mniej lub bardziej zachwycą swoimi stylizacjami.

Reklama

Na festiwalu w Cannes nie zabraknie również polskich sław. Część z nich mieliśmy już okazję tam ujrzeć. Jak się prezentowały? Jedna z kreacji zachwyciła media na całym świecie.

Zobacz również: Księżna Laurentien. Ikona mody kobiet po 50?

Kasia Smutniak

Kasia Smutniak pojawiła się na festiwalu filmowym w Cannes w 2021 roku. Aktorka postawiła na czarną, wyszytą tysiącem połyskujących cekinów, sukienkę z odkrytymi ramionami. Stylizację podkreśliła delikatną biżuterią, całość zwieńczając czarnymi sandałkami.

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa swoją obecnością uświetniła festiwal w Cannes w 2018 roku. Aktorka zdecydowała się na niezwykle lekką, a jednocześnie bardzo elegancką sukienkę w kremowym odcieniu. Na nogi założyła jasne sandałki, dopieszczając całą kreację złotymi pierścionkami.

Natalia Janoszek

Natalia Janoszek była jedną z gwiazd festiwalu w Cannes w 2019 roku. Aktorka powaliła na kolana swoją czerwoną suknią. O tej kreacji rozpisywał się cały świat! Stylizację gwiazdy określono jako jedną z najlepszych w tamtym roku.

Anja Rubik

Anja Rubik podczas festiwalu w Cannes w 2021 roku wystąpiła w obcisłej, czarnej sukience z wycięciami na boku. Wyjątkowo smukła figura i długie nogi supermodelki sprawiły, że w kreacji prezentowała się niezwykle efektownie.

Grażyna Torbicka

Grażyna Torbicka jest jedną z polskich gwiazd, które pojawiają się na festiwalu w Cannes niemal co roku. Jej kreacje są najczęściej bardzo stonowane, jednak w 2018 roku gwiazda zachwyciła swoją stylizacją. Postawiła na jasną suknię z głębokim dekoltem i srebrne sandałki.

Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk pojawiła się na festiwalu w Cannes w 2011 roku. Zdecydowała się na niezwykle elegancką, białą sukienkę, która podkreśliła jej urodę.

Małgorzata Bela

Małgorzata Bela w 2019 roku wystąpiła na festiwalu w Cannes w niebieskiej sukience z dużym rozcięciem oraz golfem. Kreacja idealnie podkreśliła jej kształty, będąc jednocześnie elegancką, a skromną. Całość zwieńczyła kolorowymi sandałkami.

Zobacz również: Moda prosto z Paryża. Kwiatowe motywy

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Festiwal w Cannes | kreacje gwiazd

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy