Reklama

Reklama

Poznaj Loren Gray (Pink Barbie) – idolkę młodzieży!

W dobie wszechobecnych social mediów sławę, popularność czy rozpoznawalność jest zdecydowanie łatwiej osiągnąć niż kiedyś. Za sprawą serwisów takich jak Instagram czy TikTok narodziło się wiele gwiazd, określanych często mianem "influencerów", czyli osób które mają wpływ na swoje, zazwyczaj duże grono odbiorców.

Jednak niektórym z nich udaje się zostać gwiazdą światowego formatu i być rozpoznawalnym nie tylko we własnym rodzimym kraju. Przykładem takiej osoby jest Loren Gray.

Loren Gray, a właściwie Loren Gray Beech rozpoczęła swoją przygodę w Internecie, a dokładniej na musical.ly (obecnie platforma znana jako TikTok) w 2015 roku mając zaledwie 13 lat. Za sprawą ponadprzeciętnej urody, ale pewnie i szczęścia, które wszędzie jest potrzebne, jej kilkunastosekundowe filmiki na wspomnianej platformie zaczęły zdobywać popularność. Młodziutkiej Loren przybywało mnóstwo fanów, co niestety nie spodobało się jej rówieśnikom i doprowadziło do szykanowania Gray. Z zazdrości odwrócili się od niej nawet jej przyjaciele, którzy sami zresztą namawiali ją do założenia konta na musicial.ly. Sytuacja była na tyle dramatyczna, że rodzice dla dobra psychicznego córki postanowili przeprowadzić się z nią z Pottstown w Pensylwanii do Los Angeles. W nowym miejscu Loren mogła skupić się na rozwijaniu swojej internetowej kariery bez negatywnych reakcji ze strony rówieśników, a kwestią edukacji zajęła się jej mama. Zadecydowano o domowym nauczaniu.

Reklama

 Loren mimo młodego wieku rozwijała swoją karierę i zdobywała coraz większe grono odbiorców nie tylko na musical.ly, ale także na innych portalach.  Posiada ona swój kanał na YouTube, na którym publikuje vlogi, pokazuje swój codzienny makijaż czy nowe ubrania. Obecnie udało jej się zgromadzić tam prawie 4 miliony subskrybentów. Jeszcze większe wrażenie robi jej konto na Instagramie, które śledzi prawie 20 milionów angels, czyli aniołów, bowiem takim właśnie mianem określa ona swoich fanów. Na każdym kroku, zarówno online jak i podczas spotkań na żywo, widać jej ogromną wdzięczność i miłość do nich.

Wielokrotnie podkreśla, że to oni byli dla niej oparciem w trudnych chwilach i dali jej motywacje do spełniania własnych marzeń. Sama uczy ich, że każdy zasługuje na szczęście i powinien czuć się kochanym. Prawdziwą wisienką na torcie jeśli chodzi o social media Loren jest TikTok, na którym śledzi ją ponad 47 milinów osób! Przez długi czas była nawet określana mianem królowej TikToka, z racji posiadania największej ilości obserwujących na tej platformie. W tym roku tytuł ten odebrała jej Charlie D’Amelio, a obecnie Loren jest 4 użytkownikiem z największą ilością fanów.

 Oprócz sukcesów, które można zmierzyć w liczbach warto wspomnieć o innych osiągnięciach, które budują pozycję Loren jako światowej gwiazdy. W styczniu tego roku została zaproszona na pokaz do Mediolanu przez jeden z najsłynniejszych domów mody, czyli Dolce&Gabbana. Pozowała także na ściance w ubraniach od wspomnianej marki, a całe wydarzenie relacjonowała w mediach społecznościowych, reklamując Dolce&Gabbana. Może się ona także pochwalić nominacjami do Teen Choice Awards czy People’s Choice Awards.

Loren kilkukrotnie pojawiała się na słynnych galach w USA jak Radio Disney Music Awards, Nickelodeon Choice Awards czy nawet na American Music Awards. Z tym właśnie wiąże się kolejna dziedzina, w której Loren pragnie się rozwijać - jest nią oczywiście muzyka. W 2018 roku podpisała kontrakt z Virgin Records oraz Capitol Records. Od tamtego czasu udało jej się wydać kilka singli takich jak debiutancki utwór "My Story", "Options", "Queen", czy najnowszy singiel zatytułowany "Alone", które łącznie zdobyły kilkadziesiąt milionów odsłuchań.

Według Forbes Loren w 2019 roku zarobiła 2,4 mln $, co czyni ją 4 najlepiej zarabiającą gwiazdą TikToka. Ogromna popularność młodej gwiazdy oprócz milionów fanów na całym świecie przyniosła jej także negatywne komentarze, w których ludzie zarzucali jej ingerencje chirurgii plastycznej w dziecięcą twarz, jakoby z pięknej, naturalnej dziewczyny stała się żywą lalką Barbie. Jednak Loren po wielu przejściach w tak młodym wieku, zdaje się na to nie zwracać uwagi, bo wie, że kochają i wspierają ją miliony aniołów na całym świecie. 

Tekst: Piotr Czak


 

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy