Reklama

Reklama

Agnieszka Przybysz "Miłość i Pieniądze"

Jedyna taka książka w Polsce, która przedstawia praktyczne i transformujące podejście do twojej relacji z pieniędzmi. Jak traktujesz pieniądze. Dlaczego przychodzą one do ciebie z trudnością. Dlaczego jest ich za mało albo jest ich za dużo, ale nie potrafisz ich utrzymać przy sobie. Pozbywasz się ich coraz szybciej.

Albo masz dostatek pieniędzy, ale musisz ciężko na nie pracować, albo obawiasz się, że możesz je szybko utracić, i oszczędzasz na "gorsze czasy". Im więcej masz pieniędzy do dyspozycji, tym bardziej piętrzą się Twoje rachunki - musisz pracować i zarabiać więcej... Co i kto rządzi twoim bogactwem i jak utrzymać zdrową relację z pieniędzmi, stosując sprawdzony system i 8 sekretów bogactwa, które na zawsze odmienią twoje spojrzenie na pieniądze, twoją relację z pieniędzmi, twój stosunek do pieniędzy i bogactwa, by smakować życie.

Reklama

- Pracujesz na etacie w korporacji lub administracji i marzysz o awansie, byciu docenionym i o świetnych zarobkach.

- Jesteś przedsiębiorczy, prowadzisz własny biznes i chcesz utrzymać stały trend wzrostowy, by pracować mądrzej, nie ciężej  i więcej, wnosić swój wkład w życie innych i mieć obfitość czasu na to, by realizować potrzeby serca.

- Interesujesz się rozwojem osobistym i ważne jest dla ciebie, by twój rozwój był zintegrowany z twoim zawodem, karierą z pasją lub biznesem z pasją.

"Miłość i Pieniądze "to książka, która łączy rozwój osobisty ze świadomością bogactwa, którą na długo zapamiętasz. Poparta wieloletnim praktycznym doświadczeniem autorki bestsellera "Przyciągnij miłość", eksperta relacji, pionierki coachingu w Polsce i wielu tysięcy osób, którym skutecznie pomogła cieszyć się obfitością pieniędzy i bogactwa (w różnych obszarach życia, osobistego, zawodowego, relacji, duchowego i biznesowego, jednocześnie). 

Wydawnictwo Nowa ProzaStyl.pl/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje