Reklama

Reklama

Aleksandra Zaprutko-Janicka "Piękno bez konserwantów"

Fotografie przedwojennych elegantek skłaniają do myślenia. Ich bohaterki mają pięknie wypielęgnowane dłonie, perfekcyjnie ułożone fryzury i promienną cerę. Aż trudno w to uwierzyć, bo nasze prababcie nie miały do dyspozycji drogich smarowideł, palet do makijażu i przyborów do hybrydowego manicure. A jednak posiadły sekret nieskazitelnej urody. Na czym on polegał?


Aleksandra Zaprutko-Janicka odkrywa epokę w której doszło do zderzenia tradycyjnych metod dbania o siebie z rodzącym się przemysłem kosmetycznym. "Piękno bez konserwantów" to opowieść o fascynujących czasach i niezawodny poradnik dla dzisiejszych kobiet, który przywraca do łask sprawdzone przepisy naszych prababek.

Jak zrobić w domu ekologiczny krem z najprostszych składników? Jak zapobiec wypadaniu włosów i zdrowo schudnąć? Co zrobić, by uniknąć wcierania w ciało toksycznych składników i ustrzec się przed drogimi, nieskutecznymi kosmetykami? Nasze prababki znały odpowiedzi na wszystkie te pytania. Teraz ty też możesz zgłębić ich tajemnice.

Reklama

Aleksandra Zaprutko-Janicka " Piękno bez konserwantów", Grupa wydawnicza ZNAK.


Styl.pl/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje