Reklama

Reklama

Boski Jared w Łodzi

Po wyprzedanym do ostatniego miejsca koncercie na warszawskim Torwarze, grupa 30 Seconds To Mars powraca do Polski! Formacja wystąpi 8 listopada 2011 roku w łódzkiej Atlas Arenie.

Po wyprzedanym do ostatniego miejsca koncercie na warszawskim Torwarze, grupa 30 Seconds To Mars powraca do Polski! Formacja wystąpi 8 listopada 2011 roku w łódzkiej Atlas Arenie.

Zespół, stworzony przez braci Shannona i Jareda Leto oraz Tomo Milicevica, wydał do tej pory trzy albumy studyjne. Po wydaniu pierwszego z nich, zatytułowanego po prostu "30 Seconds To Mars", pełen emocji śpiew Jareda Leto oraz rockowa oprawa na stadionową skalę, zaskarbiły zespołowi wielu fanatycznych wyznawców na całym świecie.

Drugi album, "A Beautiful Lie" zawierający takie przeboje jak "The Kill" i "From Yesterday" w wielu krajach zdobył wielokrotną platynową płytę. Pod koniec 2009 roku, 30 Seconds To Mars wydali trzeci album, "This Is War" zawierający single "Kings and Queens", tytułowy "This Is War" i najnowszy, opatrzony kontrowersyjnym teledyskiem "Hurricane".

Reklama

30 Seconds To Mars są wielokrotnymi zwycięzcami nagród MTV Awards. Nic dziwnego - ich wysokobudżetowe wideoklipy nakręcone z kinową fabułą i epickim rozmachem są naprawdę wyjątkowe. W sumie 30 Seconds To Mars sprzedali na całym świecie ponad trzy miliony płyt, a ich teledyski na YouTube obejrzało ponad sto milionów osób. Ogromny sukces nie oddzielił członków zespołu od fanów, wręcz przeciwnie - kiedy tylko mają okazję, starają się być blisko swojego odbiorcy.

Uwielbiani przez publiczność, 30 Seconds postanowili złożyć jej hołd, produkując dwa tysiące różnych okładek ostatniego albumu i umieszczając na nich twarze fanów.

Na koncertach grupa przełamuje bariery dzielące ją od wielbicieli. Udowodnili to także podczas występów w Polsce, spotykając się z fanami i zapraszając ich na scenę do odśpiewania z zespołem finałowej kompozycji. Czy tak będzie też tym razem w Łodzi? Bilety na to wydarzenie będą dostępne od poniedziałku 1 sierpni od godz. 12.

30 Seconds To Mars

Data: 8 listopada 2011 (wtorek)

Miejsce: ATLAS ARENA, al. Bandurskiego 7, Łódź

Styl.pl/materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: 30 seconds to mars | koncert | Łódź | muzyka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy