Reklama

Reklama

Filozofia życia pozytywnych egoistów

Lektura "Egoizm to nie grzech! Kurs na miłość" to niezwykła przygoda. W jej trakcie odkrywamy sposoby, które pomogą nam zadbać o swoją duszę i pokochać siebie, by następnie tą falą miłości zalać innych. To absolutny dowód na to, że egoizm to nic złego. Z rozdziału na rozdział doświadczamy jak dzięki tej filozofii rozwija się w nas odwaga, samoakceptacja, otwartość i poczucie własnej wartości.

Dagmara i Tomasz Skalscy w książce duży nacisk kładą na podejście do miłości. W jednym z rozdziałów pt.: " Miłość", autorzy napisali: "Miłość nigdy nie zabiera, ale daje i pomnaża, dzięki niej czujesz się pełny, tylko ona może uczynić Cię szczęśliwym i wolnym". Skalscy książkę zaczęli pisać we dwoje. W lutym 2015 roku Tomasz zmarł na raka. Dagmara udowadnia, że "Nie ma takiej rzeczy, która może Cię złamać, jeśli Twoje wnętrze jest poukładane". To doświadczenie, było wyjątkowo wymagającą lekcją dla autorów, ale jednocześnie stało się żywym dowodem na skuteczność filozofii jaką chcieli nam przekazać.

Reklama

"Egoizm to nie grzech! Kurs na miłość" to pierwsza z czterech części książek Projektu Egoistka. Następne ukażą się już w 2016 r. Może z okazji Świąt warto zrobić sobie prezent i zgłębić założenia pozytywnego egoizmu, nie tyle  z konieczności ile z ciekawości i możliwości jakie stwarza? Bo jak pokazuje historia autorów to droga, która prowadzi do istnienia w pełnym wymiarze, bez lęku i bez ograniczeń.

 Dagmara Skalska Założycielka Projektu Egoistka, wspierającego kobiety w budowaniu wewnętrznej mocy i autentyczności. Współtwórczyni filozofii pozytywnego egoizmu. Prowadzi blog.projektegoistka.pl. Codziennie inspiruje tysiące kobiet do pokochania siebie, mówiąc: "miłość do siebie, to miłość na całe życie!". Promuje w mediach pozytywny egoizm. Pasjonatka zdrowego odżywiania, świadomego oddechu i świadomego życia. Malarka.

Dr Tomasz Skalski Charyzmatyczny mówca, filozof, działacz społeczny, trener biznesu, doktor nauk humanistycznych w zakresie socjologii, specjalista od rozwoju osobistego i zawodowego. Promował w mediach świadome życie. W swoich naukach łączył myśl Wschodu z myślą Zachodu. Na co dzień praktykował jogę, świadome oddychanie. Studiował teksty z dziedziny: neuronauki, fizyki kwantowej, socjologii, psychologii, filozofii zdrowego odżywiania, jogi, duchowości. Gitarzysta. W lutym 2015 roku Tomek zmarł w wieku 41 lat na raka. Dagmara wciąż kontynuuje ich wspólne dzieło: Projekt Egoistka.

Egoizm to nie grzech! Kurs na miłość

Dagmara Skalska, Tomasz Skalski

Wydawnictwo Burda Książki

Styl.pl/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama