Reklama

Reklama

​"Gra o Ferrin" Katarzyny Michalak

Wspaniała saga fantasy o zwykłej dziewczynie, w niezwykłym świecie.


Intryga, miłość, fatum i zaskakujące wybory. "Gra o Ferrin" nie pozwoli ci wrócić rzeczywistości. Karolina,  lekarka pogotowia, jedzie ratować młodą samobójczynię. Nie przypuszcza, że za chwilę straci wszystkie bliskie osoby i cały jej świat legnie w gruzach.

Nie mogąc się z tym pogodzić postanawia uciec do Ferrinu - magicznego świata, który znała z opowieści z dzieciństwa.  Wpada jednak w sam środek krwawej wojny. Karolina, która w Ferrinie zmienia się w Anaelę dell'Iderei, Gwiazdę Ferrinu, Pierwszą z Przepowiedni, staje się zakładnikiem sił dobra i zła. Kto stoi za Wielką Wojną, kto jest sojusznikiem, a kto wrogiem? Prawda, którą dziewczyna powoli odkrywa, mrozi krew w żyłach.

Reklama

Przepowiednia jest prawdziwa, ale jej wypełnienie będzie kosztować Anaelę więcej niż może ona dać. Anaela pozna niszcząca silę uczuć i stanie przed najtrudniejszym wyborem: jak kochać kogoś, kogo się nienawidzi;  jak rozróżnić przyjaciela od śmiertelnego wroga ... Świat Ferrinu jest przesiąknięty mocnymi emocjami, których zwykłe serce może nie wytrzymać.  

O czym jest "Gra"? Jest o Emocjach... Emocjach tak silnych, że czytających porywają za sobą jak cyklon.  Jest o Miłości odbierającej zmysły i rozsądek, i Nienawiści, zapierającej dech w piersiach. Jest o Przyjaźni. I o Wielkiej Zdradzie, a zdrajcą okaże się zupełnie kto inny niż się od początku wydaje. O Wyborze, który wyborem nie jest, bo nie można wybierać między złem, a złem. O uczuciach i wygranej, która staje się porażką... W "Grze" nic nie jest łatwe i proste. - Katarzyna Michalak.

W przygotowaniu kolejne tomy "Kronik Ferrinu":  "Powrót do Ferrinu ", "Serce Ferrinu", "Wojna o Ferrin", "Pani Ferrinu".

Wydawnictwo Literackiemateriały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: książka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy