Reklama

Reklama

Jerzy Owsiak poinformował, że ma koronawirusa

Jerzy Owsiak poinformował za pomocą mediów społecznościowych, że ma koronawirusa. Szef Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zaskakującą wiadomością podzielił się na Facebooku. Co takiego napisał?

Jerzy Owsiak poinformował dziś rano, że wykryto u niego koronawirusa. Szef Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy poinformował o tym za pośrednictwem Facebooka. 

Starał się przestrzegać obostrzeń i o siebie dbać, ale wynik testu i tak okazał się pozytywny. Początkowo nie sądził, że to koronawirus. Myślał, że ma do czynienia ze zwykłą grypą, ale postanowił się upewnić i prawda okazała się inna. Bolały go mięśnie i miał gorączkę. 

Jerzy Owsiak zaapelował do swoich fanów, aby ci nie lekceważyli nawet najmniejszych objawów, bo może się okazać, że też są zarażeni. 

Reklama

Co takiego napisał w mediach społecznościowych? 

"Byłem przekonany, że może to być tylko grypa, ale na wszelki wypadek zgłosiłem wraz z żoną chęć zrobienia testów. Weekend był trudny, ale powoli objawy mijały. W poniedziałek myślałem, że jak to typowa grypa: przyszła i po prostu odchodzi. We wtorek zrobiliśmy jednak testy i okazało się, że wynik jest pozytywny. To pokazuje, jak bardzo różną formę przybiera koronawirus. Gdyby pandemia nie była obecna we wszystkich przekazach medialnych, uznałbym to za coś, co w życiu już zdarzyło mi się nieraz i dzisiaj byłbym już w Fundacji. Wyniki testu zmieniły jednak te plany o 180 stopni. Dlatego apeluję do Was: nie bagatelizujcie nawet najmniejszych objawów. Dbajcie o siebie" - napisał Jerzy Owsiak w opublikowanym przez siebie na Facebooku poście. 

Wyznał również, że poinformował w weekend swoich pracowników, aby mieli się na baczności. Poprosił ich, aby na siebie uważali i ograniczyli kontakty z innymi ludźmi. Jego fundacja pracuje teraz w systemie home office.

Fani Jerzego Owsiaka życzą mu w komentarzach szybkiego powrotu do zdrowia. My również mamy nadzieję, że Szef Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy szybko wróci do zdrowia! 

Zobacz także:


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jurek Owsiak | koronawirus

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy