Reklama

Reklama

66. urodziny Debry Winger. Jak aktorka wygląda obecnie?

Debrą Winger w latach 80. zachwycały się tłumy. Jak potoczyła się kariera wielkiej gwiazdy tamtego okresu? 16 maja 2021 roku ta piękność obchodzi swoje 66. urodziny!

Chociaż trudno uwierzyć, że czas płynie tak szybko, to Debra Winger, znana m.in. z takich produkcji jak "Miejski kowboj", "Ulica Nadbrzeżna", "Orły Temidy" czy "Cienista Dolina", 16 maja 2021 roku skończy 66 lat. 

Aktorka, która w latach 80. była jedną z najbardziej rozchwytywanych gwiazd na świecie, wciąż jest atrakcyjną kobietą i na czerwonym dywanie zachwyca pięknym, szerokim uśmiechem. 

Debra Winger pochodzi z Cleveland Heights, jednak już jako kilkulatka razem z rodziną przeniosła się do Kalifornii. Studiowała socjologię, a następnie przywdziała mundur. Przez krótki czas służyła w armii, a dokładniej w Siłach Obronnych Izraela. 

Reklama

Trudne chwile w życiu Debry Winger

W życiu nie ominęły ją trudne chwile. W 1973 roku miała wypadek samochodowy, po którym nie była w dobrym stanie. 

Przez pewien czas była w śpiączce i straciła wzrok, jednak na szczęście go odzyskała. To właśnie wtedy, gdy zaczęła odzyskiwać siły, zrozumiała, że aktorstwo jest jej powołaniem. 

Kariera Debry Winger

Po raz pierwszy na ekranie pojawiła się trzy lata po wypadku w "Slumber Party' 57". Sławę przyniosły jej jednak dopiero "Czułe Słówka" oraz "Oficer i dżentelmen". 

Aktorka na przestrzeni lat była kilkukrotnie nominowana do Oscara, a także do Złotego Globu oraz nagrody BAFTA. 

Debra Winger jest utalentowaną aktorką, ale nie pojawia się na ekranie zbyt często, dlatego w mediach pisze się o niej obecnie o wiele mniej, niż przed czterdziestoma laty, kiedy była u szczytu sławy. Produkcje, w których niedawno mogliśmy ją oglądać, to m.in. "Tani cwani", "Kochankowie" oraz "The Ranch".

Debra Winger to piękna kobieta, zatem nic dziwnego, że zawsze miała powodzenie u mężczyzn. Aktorka była związana m.in. z Timothym Huttonem, Bobem Kerreyem, Arlissem Howardem czy Alem Pacino. W 1996 roku jej mężem został aktor i reżyser filmowy Arliss Howard.

Plotki, które również mogą ci się spodobać: 

Magdalena Lamparska przeszła metamorfozę! 

Pamela Anderson zdradziła, co myśli na temat serialu o jej sekstaśmie! 

Harry i William. Nigdy nie mieli dobrych relacji? 

Monika Chwajoł w kreacji z głębokim dekoltem. Zaliczyła "modową wpadkę" na komunii? Internauci podzieleni 

Zobacz także:Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy