Reklama

Reklama

Agnieszka Hyży pochwaliła się ciążowym brzuszkiem

Agnieszka Hyży jest w zaawansowanej ciąży, ale wciąż chętnie pokazuje się na salonach. Podczas ostatniego eventu dziennikarka POLSATU zachwyciła wszytkich swoją kreacją. Sami spójrzcie!

Sukienka w kolorze guacamole. Agnieszka Hyży ją ma

Odważna stylizacja gwiazdy przykuła uwagę gości i fotoreporterów. Agnieszka Hyży na Balu Charytatywnym Gwiazd Dobroczynności zaprezentowała się w wyjątkowej sukience w kolorze guacamole. Drapowania na biuście dodały wdzięku i lekkości całej stylizacji. Sukienka odsłaniała ramiona i podkreślała długą szyję dziennikarki. Nietuzinkowy był także dół stylizacji. Zwiewny i lekki z głębokim rozcięciem. Dziennikarka POLSATU śmiało prezentowała zgrabne nogi. A fotoreporterzy chętnie skupili się na jej wdziękach.

Agnieszka Hyży wraz z Grzegorzem Hyżym mają za sobą trudne momenty. Dziennikarka nie ukrywała, że chęć posiadania drugiego dziecka była dla pary marzeniem. Jednak to pragnienie było okupione bólem. Agnieszka Hyży przyznała, że ma za sobą ciężkie chwile. Wielokrotne poronienia były próbą dla związku, z której udało się wyjść obronną ręką. Dziennikarka cieszy się, że wkrótce na świecie przywita maleństwo. Jednak ze zdradzaniem szczegółów na ten temat jest ostrożna. Po zdjęciach widać, że poród zbliża się wielkimi krokami, a my trzymamy kciuki za szczęśliwe rozwiązanie.

Reklama

***
Zobacz także:

Jak się zmieniła Agnieszka Hyży? Niesamowite

Agnieszka Hyży wygląda kwitnąco! Spójrzcie na ten look

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje