Reklama

Reklama

Agnieszka Woźniak-Starak zachwyca stylizacjami

Agnieszka Woźniak-Starak jako ikona stylu wie, jak zadać szyku i zachwycić swoimi stylizacjami. Jej dwa ostatnie modowe wybory są naprawdę godne podziwu.

Niebawem minie rok, odkąd Agnieszka Woźniak-Starak po śmierci swojego męża postanowiła wrócić do obowiązków służbowych.

Dla dziennikarki nie jest to łatwy czas. Na swoim InstaStories opublikowała czarno-białe zdjęcie, na którym jest jej tragicznie zmarły mąż, Piotr Woźniak-Starak, który dziś obchodziłby swoje 41. urodziny.

Mimo to, Agnieszka Woźniak-Starak prowadziła weekendowe wydanie Dzień Dobry TVN, a uwagę przykuły jej nienaganne stylizacje.

Agnieszka Woźniak-Starak i jej stylizacje

Reklama

Nie ma wątpliwości, że gwiazda zna się na modzie i potrafi doskonale bawić się stylizacjami. Te, które wybrała podczas prowadzenia niedzielnej śniadaniówki należą zdecydowanie do udanych.

Na początku dziennikarka miała na sobie obłędną, biało-niebieską sukienkę stylu tie-dye (sposób farbowania odzieży poprzez związywanie jej) o asymetrycznym kroju. Do tego wybrała dość drapieżne, czarne buty do połowy łydki.

Po programie Agnieszka Woźniak-Starak zamieniła zachwycającą sukienkę na nieco luźniejszą stylizację. Pozostawiła drapieżne, skórzane buty, ale dobrała do nich długą, czarną, letnią sukienkę w czerwone kwiatuszki.

Która z tych dwóch stylizacji podoba Wam się bardziej?

Czytaj więcej:

Aneta Zając zachwyca figurą! Znów schudła?!

Patricia Kazadi wyjechała w góry. Eksponuje wdzięki i wspiera ważną inicjatywę!

Lisa Opie kusi w bikini

Zobacz także:


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje