Reklama

Reklama

Aleksandra Popławska nie zwalnia tempa po szczepionce

Aktorka znana z takich seriali, jak "Wataha" czy "Szadź" ostatnio podzieliła się z fanami zdjęciem ze szczepienia przeciw COVID-19. Pod postem nie brakowało negatywnych komentarzy, jednak gwiazda nie pozostała dłużna atakującym.

Mimo coraz większej popularności szczepień przeciw COVID-19, w dalszym ciągu nie brakuje nie tylko sceptycznie nastawionych, ale też krytykujących osoby, które chcą chronić się przed koronawirusem. Ostatnimi czasy popularna aktorka, Aleksandra Popławska na swoim Instagramie oznajmiła obserwatorom, iż jest zaszczepiona. Pod postem nie brakowało negatywnych komentarzy. Obserwatorzy pisali: "Może zastanówcie się trochę nad tym co piszecie bo wielu ludzi nie może lub obawia się z powodów medycznych się zaszczepić", "Nie ma czy się chwalić naprawdę co to za moda. Czyżby płacili?", "DEPOPULACJA CZAS START!!!". Nie brakowało też przewidywań, że z powodu powikłań aktorka może umrzeć w ciągu trzech lat. 

Reklama

Aktorka znana z ciętego języka i pewności siebie nie pozostawiła tych ataków bez komentarza. Trzy dni po szczepieniu wstawiła kolejny post, w którym odnosi się do negatywnych słów internautów. Pod filmem z treningu w lesie ze swoim partnerem Markiem Kalitą, napisała żartobliwie: "Życzliwi donoszą, że umrzemy w ciągu dwóch, trzech lat w wyniku powikłań dlatego postanowiliśmy żyć pełnią życia i biegamy od 7.30". 

Aleksandra Popławska podkreśla, że nie wierzy w żadne teorie spiskowe i dodaje: "Jeśli ktoś chce mi opowiedzieć o ryzyku zakrzepów po szczepieniu - niech sprawdzi najpierw jakie ryzyko zakrzepów powoduje palenie papierosów, umiem tez czytać ulotki lekarstw, wiec podziękuję za takie informacje."

Pod najnowszym postem dodała hasztagi: "#nikogonienamawiamdobiegania#nikogonienamawiamdoszczepienia#szanujetychconiebiegają#szanujetychcosięnieszczepią", co jest jednoznacznym dowodem na to, że chce się jedynie dzielić z obserwatorami zdrowym trybem życia, jednocześnie nie dyskryminując osób, które myślą inaczej, niż ona.   
***
Nie czekaj do ostatniej chwili, pobierz za darmo program PIT 2020 lub rozlicz się online już teraz!

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Aleksandra Popławska | Instagram | szczepienia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama