Reklama

Reklama

Amerykańscy żołnierze wykonali utwór Golec uOrkiestry

"Takie nagranie trafiło niedawno w nasze ręce i musimy przyznać, że jesteśmy w SZOKU. Oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Gwarantujemy, że takiej wersji „Ściernisca” jeszcze nie słyszeliście" - napisali bracia Golec na swoim Instagramie. Trzeba przyznać, że wideo robi wrażenie!

Ich utwory zna większość Polaków. Trudno przecież jest znaleźć osobę, która nie słyszałaby słynnej "Lornetki" lub "Słodyczy".

Golec uOrkiestra to kultowy polski zespół, który od lat łączy tradycyjne etniczne brzmienia z bardziej nowoczesnymi rytmami. 

W ostatnim czasie znów zrobiło się o nim głośno, między innymi za sprawą współpracy ze znanym polskim producentem Andrzejem Gromalą. 

Mimo, że skład grupy jest dość liczny, do najbardziej rozpoznawalnych członków zespołu należą Paweł i Łukasz oraz Edyta Golcowie. 

Fani chętnie wykonują ich utwory, ponieważ mają bardzo chwytliwą melodię. 

Niedawno na Instagramie Golec uOrkiestry pojawił się nowy filmik, na którym amerykańscy żołnierze wykonują ich piosenkę. 

Zobaczcie sami!

Reklama

"Takie nagranie trafiło niedawno w nasze ręce i musimy przyznać, że jesteśmy w SZOKU. Oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Gwarantujemy, że takiej wersji „Ściernisca” jeszcze nie słyszeliście. Dziękujemy amerykańskim żołnierzom służącym na co dzień w The United States Air Force Band @usafband  @usairforce że wybrali właśnie nasz utwór do powitania polskich generałów w Waszyngtonie. To dla nas wielki zaszczyt" - napisali bracia Golec pod powyższym filmikiem. 

Jak widać, amerykańscy żołnierze zdecydowali się wykonać swoją wersję utworu "Ściernisco", aby powitać polskich generałów w Waszyngtonie. 

Dla polskiego zespołu było to ogromne wyróżnienie i oznaka szacunku wobec ich muzycznej twórczości. 

Na pewno również naszych rodaków przebywających "za oceanem" na służbie wojskowej bardzo ucieszyła ta muzyczna niespodzianka.

A wam, jak podoba się taka wersja "Ściernisca"?
A,W
Zobacz także:


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: gwiazdy | Amerykańscy żołnierze | celebryci

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy