Reklama

Reklama

Aneta Kręglicka w modnym dresie. Jak go nosi?

Aneta Kręglicka udowadnia na swoim przykładzie, że dres można nosić nie tylko na siłownię. Była Miss Świata opublikowała w sieci kilka fotek, które są dowodem na to, że ten wygodny strój świetnie sprawdza się też na inne okazje. Spójrzcie sami!

Aneta Kręglicka w 1989 roku osiągnęła sukces, o jakim pomarzyć może niejedna znana modelka. Pokonała piękne rywalki, zdobywając tym samym tytuł Miss Świata. 

Obecnie piękna blondynka ma 55-lat, ale wciąż zachwyca fanów słowiańską urodą i zgrabną sylwetką. Jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie często publikuje zdjęcia w modnych stylizacjach. 

Niedawno znów zachwyciła swoim outfitem. Aneta Kręglicka zapozowała do zdjęć w pięknym kobaltowym dresie. Dobrała do niego szpilki, udowadniając tym samym, że ten wygodny strój może rewelacyjnie sprawdzać się też na bardziej oficjalne wyjścia. 

W końcu dres to nie tylko strój na siłownię. Wystarczy zestawić go z odpowiednimi dodatkami, by świetnie sprawdził się również np. na nieoficjalne spotkanie w gronie najbliższych.  

Reklama

Jak wam się podoba taki zestaw?  

"Dres poza salą gimnastyczną czy boiskiem kiedyś był obciachem. Dzisiaj zakładamy go na sport, na kanapę, do pracy, a z oversizową marynarką i szpilką nawet na niezobowiązujący wieczór. Przekonałam się i ja" - wyznała była Miss Świata, która w tej stylizacji prezentowała się naprawdę rewelacyjnie. 

Spójrzcie tylko! 

Jak wam się podoba taki zestaw?  
Zobacz także:


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Aneta Kręglicka | gwiazdy | dres

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama