Reklama

Reklama

Barbara Kurdej-Szatan pokazała, jak karmi piersią

Basia Kurdej-Szatan została mamą pod koniec września. Od tego momentu dzieli się ze swoimi fanami szczęśliwymi chwilami z synkiem Henrykiem. Ostatnio zamieściła zdjęcie, które chwyta za serce.

Karmienie piersią to bardzo intymny moment. To nie tylko zaspokajanie podstawowych potrzeb noworodka, ale też chwila wyjątkowej bliskości i tworzenia się jedynej w swoim rodzaju więzi między mamą, a dzieckiem. Gwiazda postanowiła podzielić się tym przeżyciem z szerszym gronem odbiorców.

Aktorka ma już córkę Hanię, ale teraz na nowo odkrywa radości macierzyństwa. O swoich przemyśleniach chętnie opowiada w w wywiadach. Pod koniec ciąży nie ukrywała, że nie może doczekać się rozwiązania. Zależało jej na naturalnym porodzie. Dziecko po urodzeniu ważyło ponad cztery kilogramy! Jego zdjęcie wkrótce ukazało się na Instagramie. Gwiazda nie poprzestała na tym i regularnie dodawała posty przedstawiające codzienne radości.

Reklama

Zdarza się, że narodziny dziecka wywracają życie rodziny do góry nogami. W tym przypadku cała rodzina szybko odnalazła się w nowej sytuacji i znajduje czas na wspólne przebywanie oraz relaks. Córka aktorki i prezenterki, Hania, również bardzo ucieszyła się z narodzin brata.

Teraz gwiazda posunęła się o krok dalej i pokazała moment karmienia piersią. Post doczekał się wielu komentarzy ze strony zachwyconych internautów. Skomentował go również mąż gwiazdy Rafał: "Kocham !! Moje Skarby ❤️"

Zobacz także:

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy