Reklama

Reklama

Beata Poźniak-Daniels zdradza największe tajemnice

Finałowy odcinek trzeciego sezonu programu "Demakijaż Hollywood" - gościem Krzysztofa Ibisza będzie Beata Poźniak-Daniels.

Aktorka ukończyła słynną łódzką filmówkę. Już na studiach grała u największych polskich reżyserów filmowych i telewizyjnych, mimo iż w szkole mówiono jej że nie nadaje się do zawodu aktorki i że komisja przyjmująca ją do szkoły filmowej z pewnością popełniła błąd przyznając jej najwyższą lokatę na liście przyjętych. Latem 1985 roku wyjechała do Stanów tylko na wakacje, a los sprawił, że mieszka tam do dziś.

W poniedziałek, 21 listopada o 22:00 w Polsat Café w programie "Demakijaż Hollywood", Beata opowie m.in. o tym jak trafiła do Oskarowej produkcji Olivera Stone pt "JFK", jakim partnerem filmowym jest Gary Oldman, ale także jak to się stało, że była muzą Petera Falka czyli znanego porucznika Columbo.

Reklama

- Egzaminy wstępne do Szkoły Filmowej w Łodzi zaliczyłam z największą ilością punktów, ale po pierwszym semestrze usłyszałam, że komisja chyba się pomyliła bo nie nadaję się do zawodu i jestem na ich "czarnej liście". Załamałam się. Jednak coś było nie tak, bo wtedy zaczęłam dostawać różne propozycje ról i dużo grałam. - Beata opowie jak się pracowało u boku Janusza Gajosa, Stanisławy Celińskiej czy Wojciecha Pokory.

- Zaczynałam w Nowym Jorku jako modelka w szkole artystycznej oraz fotomodelka w kampaniach reklamowych znanych marek. Marzyłam jednak o filmie i wiedziałam, że tylko w Los Angeles mogę to marzenie zrealizować. Ale na początku było okropnie ciężko.   -

Krzysztof Ibisz: - Jak to się stało, że Olivier Stone zaproponował Ci udział w filmie "JFK" w roli Mariny Oswald, czyli żony domniemanego zabójcy Prezydenta Kennedy’ego? -

Beata Poźniak-Daniels: - Przez przypadek. Ja chciałam tylko zobaczyć jak naprawdę taki casting wygląda. Śmiano się ze mnie, że nie mam szans bo tam chcą tylko znane nazwiska i wielkie gwiazdy zaciekle walczą choćby o najmniejszą rolę. Każdy wiedział, że będzie to bardzo ważny film. - Co zrobiła Beata, że dostała tę rolę? Dowiemy się w programie.

Beata opowie również jak zmieniło się jej życie kiedy jej ojciec - znany chirurg ortopeda porzucił rodzinę i jak to się stało, że to właśnie przez niego, po latach rozłąki znalazła się w Stanach. Wszystkie te historie usłyszymy w "Demakijaż Hollywood" w Polsat Café w poniedziałek o 22:00.


Styl.pl/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama