Reklama

Reklama

Beata Ścibakówna ma naprawdę świetną figurę!

Beata Ścibakówna nie wyleguje się w wolnych chwilach na kanapie. Aktorka ostro trenuje, a rezultaty ćwiczeń widać gołym okiem. Takiej figury mogłaby pozazdrościć jej niejedna nastolatka!

Beata Ścibakówna to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Widowie uwielbiają ją, bo ma w sobie dużo klasy, styl, charyzmę, talent i niezwykły urok osobisty. Matka natura obdarzyła ją też niebanalną urodą, którą od lat zachwyca swoich fanów. 

Pewnie niejeden mężczyzna stracił już dla niej głowę, ale ona od wielu lat jest szczęśliwą mężatką. Z Janem Englertem tworzą naprawdę zgrany duet. 

52-letnia aktorka to wyjątkowa kobieta. Patrząc na nią, od razu widać, że nie lubi po prostu bezczynnie wylegiwać się na kanapie. Ostro pracuje, aby zachować wspaniałą sylwetkę. 

Reklama

Niedawno aktorka opublikowała w mediach społecznościowych nowe zdjęcie, na którym widać, jak ćwiczy w towarzystwie Agnieszki Dygant.

Spójrzcie tylko na to ciało!

Z opisu pod zdjęciem opublikowanym na Instagramie wynika, że Beata Ścibakówna i Agnieszka Dygant ćwiczyły mięśnie brzucha. Zachwyty fanów w komentarzach nie miały końca. 

Wśród osób, które zdecydowały się pochwalić figury popularnych aktorek znalazły się Joanna Koroniewska i Joanna Przetakiewicz, które były pod niemałym wrażeniem. 

My również jesteśmy pełni podziwu. A wy, co myślicie? 

Zobacz także:

***
#POMAGAMINTERIA
Hubert ma roczek. Pierwsze sześć tygodni życia spędził w szpitalu, walcząc o każdy dzień. Urodził się z ciężkimi wadami - między innymi z brakiem kości w rękach. Pojawiła się jednak nadzieja na operację, która umożliwi mu normalny rozwój. Wystarczą dwa kompleksowe zabiegi, dzięki którym jego dłonie i przedramię ukształtują się w sposób prawidłowy, a ręce będą mogły prawidłowo rosnąć z zachowaniem pełnej funkcjonalności kończyn. Pomóż Hubercikowi przybić piątkę w przyszłości! Sprawdź szczegóły >>>

Reklama

Reklama

Reklama