Reklama

Reklama

Chiara Ferragni urodzi lada dzień!

Chiara Ferragni ponownie spodziewa się dziecka. Radosnym oczekiwaniem dzieli się ze swoimi fanami na Instagramie.

Chiarę obserwują niemal 23 miliony użytkowników instagrama. Nic dziwnego, kobieta została uznana przez amerykańskie czasopismo "Forbes" uznana za najbardziej wpływową influencerkę w branży modowej.

Jej kariera jest przykładem tego, o czym marzą wszystkie dziewczyny zakładające modowe blogi, co jednak spełnia się bardzo rzadko. Chiara Ferrgani, córka dentysty i pisarki,  założyła swojego bloga The Blonde Salad  w 2009 roku. Bardzo szybko zyskała popularność i zaczęła być rozpoznawana na arenie międzynarodowej. Wkrótce dziewczyna porzuciła studia prawnicze i w pełni skupiła się na swoim blogu. W niedługim czasie zaczęła pojawiać się w kampaniach takich marek jak Guess, a także w telewizyjnych programach rozrywkowych i na czerwonym dywanie (między innymi w Cannes). Ale Chiara Ferragni nie stała się jedną z modowych celebrytek, które znane są tylko dlatego, że przewijają się tu i ówdzie w dziwacznych ciuchach.

Reklama

Okazało się, że dziewczyna ma także smykałkę do interesów i swoją popularność potrafi zmonetyzować. W 2014 roku na sprzedaży obuwia firmowanego własnym nazwiskiem zarobiła 6 milionów euro. Jej przypadek był analizowany w Harvard Business School, a dziewczyna została pierwsza blogerką modową, której twarz pojawiła się na okładce Vouge’a!

Wkrótce inne wpływowe czasopisma zaczęły umieszczać ją na swoich okładkach dosłownie na wyścigi, a w sklepach pojawiła się lalka Barbie, przedstawiająca Chiarę. Globalne zainteresowanie i świetnie prosperujący biznes nie przeszkodziły Chiarze w budowaniu szczęśliwego życia rodzinnego. Kobieta jest żoną włoskiego rapera Fedeza. Para ma synka o imieniu Leone. Chiara bardzo często podkreśla, że jest mamą, a teraz kiedy spodziewa się drugiego dziecka nie kryje swojej radości i pozuje do zdjęć z odsłoniętym brzuszkiem.

Tym razem Chiara Fergani spodziewa się córeczki. Jest już w 38 tygodniu ciąży (synek urodził się w 37 tygodniu), więc dziecko może przyjść na świat lada dzień!

Czytaj też:

Haftowała suknie ślubne Meghan i Kate. Jest na progu bezdomności

Meghan włożyła drogą sukienkę na wywiad z Oprah Winfrey?

Polki w sypialni: Rozważne czy erotyczne?

Jeszcze więcej gorących plotek:

Przyłapała męża na zdradzie. Zaczęła transmitować wszystko na InstaStories. A on?

Lottie Moss. Mogła przebić siostrę, głupio zaprzepaściła karierę

Paloma Elsseser. Rewolucja w modelingu

***

Przekaż 1% na pomoc dzieciom - darmowy program TUTAJ>>>


Reklama

Reklama

Reklama