Reklama

Reklama

Cynthia pokazała brzuch po ciąży. Nie usuwała komentarzy

To dzieci są jej inspiracją. Sceny z codziennego życia mamy wychowującej bliźniaki, obserwuje ponad dziesięć tysięcy osób. Cynthia, bo tak ma na imię właścicielka popularnego konta na Instagramie, ma misję. Co jest jej celem?

Bliźniacza ciąża okazała się wyzwaniem dla Influencerki. Młoda mama na swoim profilu umieściła zdjęcia z połogu. Cynthia przyznaje, że ciąża była dla niej wyzwaniem. Filigranowa figura blogerki została wystawiona na próbę. 

Brzuch powiększał się z miesiąca na miesiąc. Po porodzie rozciągnięta skóra już nie wróciła do poprzedniej formy. Skąd pomysł na zdjęcia? Świeżo upieczona mama zdaje sobie sprawę, że wiele kobiet boryka się z problemem akceptacji swojego ciała po porodzie. Ona sama przyzwyczaja się do swojego wizerunku, ale ma dość zakłamywania rzeczywistość. Stad pomysł na zdjęcia, które pokazują prawdę.

Reklama

"Nigdy nie mów, że wstydzisz się swojego ciała poporodowego. Dałeś życie. Pomyśl o wszystkim, przez co przeszedłeś, aby zostać obdarowaną najcenniejszymi klejnotami na świecie. Ty jesteś superbohaterem i Ty masz brzuch, który należy pokazywać"- pisała pod zdjęciami blogerka, zachęcając w ten sposób do żywej reakcji inne kobiety. 

Zobacz także:

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje