Reklama

Reklama

Czy Ewa Szabatin wstydzi się tego, jak kiedyś wyglądała?

Ewa Szabatin w tym roku skończyła 41 lat i wygląda lepiej niż kiedykolwiek. Aktorka postanowiła niedawno opublikować na swoim instagramowym profilu zdjęcie sprzed lat, aby porównać swój dawny i obecny wizerunek. Czy wy też uważacie, że teraz prezentuje się o niebo lepiej?

Ewa Szabatin jest ostatnio bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Niedawno aktorka opublikowała zdjęcie sprzed lat, które porównała ze swoją aktualną fotografią. W tym roku gwiazda skończyła 41 lat i wygląda lepiej niż kiedykolwiek.

Ewa Szabatin nigdy nie wyglądała źle, w końcu to bardzo atrakcyjna kobieta. Jednak patrząc na powyższe zdjęcia, trudno jest nie odnieść wrażenia, że czas jest jej sprzymierzeńcem, bo z roku na rok prezentuje się coraz lepiej.  

Gwiazda wprost napisała, że w przeszłości miała zaburzenia nerwicowe, co miało wpływ zarówno na jej wygląd, jak i ogólne samopoczucie. 

"Dlaczego znowu Ci to pokazuję? Dlatego, że chcę Cię uświadomić, co robi zdrowa dieta, regularne ćwiczenia, odpowiednie dbanie o skórę, wysypianie się, suplementacja oraz spokój w głowie. Zdjęcia przed metamorfozą były zrobione przez paparazzi podczas eventów medialnych. Był to czas imprezowania, fastfoodów, alkoholu, zarwanych nocy i totalnego olewania siebie. Był to czas, gdy zaniedbywałam swój organizm, nie dbałam o to, co jem i zupełnie nie słuchałam swojego serca. Po tym czasie stwierdzono u mnie nerwicę" - wyznała szczerze Ewa Szabatin.

Spójrzcie tylko , jak bardzo popularna aktorka się zmieniła na przestrzeni lat! 

Reklama

Co sądzicie o tej metamorfozie? Prawda, że teraz jest o niebo lepiej? 

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ewa Szabatin | gwiazdy | metamorfoza

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy