Reklama

Reklama

Dawid Podsiadło jest w związku!

Dawid Podsiadło to jeden z najsłynniejszych, polskich artystów. Zasłynął dzięki udziałowi w programie ,,X Factor". Piosenkarz rzadko pokazuje się na ściankach, a w wywiadach omija tematy, które dotyczyłyby jego prywatności. Ta strefa wciąż pozostaje tajemnicą dla wielu fanów, jednak tym razem postanowił uchylić rąbek tajemnicy.

Artysta postawił ogromny mur między swoim życiem prywatnym, a mediami. Warto wspomnieć, że kilka lat temu Dawid był zaręczony. Jego partnerką była Ewelina Cnota. Niestety związek nie przetrwał próby czasu i para rozeszła się. Ta wiadomość pojawiła się w 2016 roku i wstrząsnęła fanami. Po tym incydencie pojawiły się plotki, że piosenkarz spotyka się z aktorką filmu ,,Miasto 44" Zofią Wichłacz. Niestety informacje nie zostały potwierdzone, a aktor przestał udzielać informacji mediom na temat spraw sercowych. 

W 2017 roku Podsiadło ogłosił przerwę w działalności muzycznej i zniknął na dłuższy czas. Z jego profilu zniknęły również zdjęcia. Dopiero w 2018 roku powrócił z piosenką ,,Małomiasteczkowy", która okazała się prawdziwym hitem. Od tamtej pory artysta stał się ogromną zagadką dla fanów. Na jego social mediach można zobaczyć jedynie zapowiedzi nowej płyty, relacje z koncertów, czy innej działalności, która ogranicza się do muzyki. Mimo, że na instagramie śledzi go prawie 400 tysięcy osób to wpisy pojawiają się bardzo rzadko.

Reklama

Wbrew dotychczasowym przekonaniom, artysta uchylił rąbek tajemnicy na koncercie w Poznaniu. Wyjawił, że aktualnie jest w związku, jednak nie zdradził więcej szczegółów w tej kwestii. Wyznanie to wzbudziło wśród internautów wiele pozytywnych emocji. Myślicie, że Dawid pochwali się nową sympatią w mediach społecznościowych?

GK

Zobacz wideo:

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy