Reklama

Reklama

Deynn pokazała zdjęcie bez makijażu. Jak zareagowali fani?

Jest nazywana królową polskiego Snapchata i jedną z najpopularniejszych influencerek. Zazwyczaj widzimy ją idealnie zrobioną na starannie upozowanych zdjęciach. Jak naprawdę wygląda twarz Deynn?

Marita Surma Majewska należy do najpopularniejszych postaci polskiego internetu. Na instagramie obserwuje ją 1,6 mln osób. Dziewczyny chętnie korzystają z jej urodowych porad, internauci bacznie śledzą też perypetie jej związku i problemy rodzinne. Konflikt z siostrą niemal nie załamał jej kariery, ale Deynn nie należy do osób, które łatwo się poddają i po krótkim kryzysie postanowiła kontynuować swoją internetową karierę.

Reklama

Jeden z jej sekretów? Zero naturalności jeśli chodzi o wygląd. Deynn zawsze ma starannie dopracowany makijaż i przemyślaną stylizację. Sympatię internautów zyskała jednak dla tego, że jej zachowanie dalekie jest od sztuczności. Deynn otwarcie opowiada o sprawach, które inne gwiazdy przemilczają, śmiało wprowadza followersów w swoje prywatne sprawy, a przed kamerą jest swobodna i naturalna.

Teraz postanowiła złamać kolejne tabu i pokazała się zupełnie bez makijażu. Na zdjęciu widoczne są niedoskonałości skóry i cienie pod oczyma. Internauci zareagowali na to zdjęcie entuzjastycznie. Okazało się, że Deynn w naturalnej wersji podoba się jeszcze bardziej. Wiele osób zachęcało ją w komentarzach  do częstszej publikacji tego rodzaju zdjęć. A jak wam podoba się Deynn bez makijażu?

Deynn zachwyciła internautów

Deynn wypoczywa w tropikach

Dowiedz się więcej na temat: DEYNN | deynn bez makijażu | makijaż | bez makijażu

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje