Reklama

Reklama

Dorota Szelągowska wciąż przebywa na izolacji

Dorota Szelągowska tydzień temu poinformowała fanów, że przeprowadziła test na obecność w organizmie wirusa SARS-COV-2. Wynik okazał się pozytywny, więc gwiazda poddała się 10-dniowej izolacji. Kwarantanna minęła, a Dorota wciąż nie może wyjść z domu. Co się dzieje?

Koronawirus nie daje za wygraną. Liczba zakażonych osób rośnie w zastraszającym tempie. Codziennie przybywa ich kilkanaście tysięcy, a wśród nich są również znane i lubiane gwiazdy. W ostatnim czasie pozytywny wynik testu otrzymali: Radosław Majdan, Maryla Rodowicz, Maja Ostaszewska oraz Dorota Szelągowska.

O chorobie projektantka poinformowała instagramowych fanów za pomocą wymownego wpisu.

"W tej kwestii wolałabym być negatywna, ale się nie udało. Mimo masek, przyłbic, dystansu, odkażania i mycia rąk. Setki sytuacji gdzie byłam narażona na wirusa, a przewrotnie zaraziła się we własnym domu" - napisała. Dorota dodała również, że podda się 10-dniowej izolacji.

Reklama

Ostatnio Szelągowska opublikowała nowy wpis, w którym zaktualizowała stan swojego zdrowia.

"Izolacja dzień 10 - zaczynam się doktoryzować z baz. Może zmienię zawód?" - wyznała w opisie dołączonym do zdjęcia, na którym widać kącik zabaw jej dzieci. Pod fotką pojawiło się mnóstwo komentarzy. Internauci pocieszali Dorotę i pisali, że to już ostatni dzień, więc za chwilę odetchnie z ulgą. Ku ich zdziwieniu, projektantka odpowiedziała.

"Właśnie przedłużyli o tydzień" - napisała w odpowiedzi na jeden z komentarzy.

Zobaczcie koniecznie najnowszy wpis Doroty Szelągowskiej!

Zobacz także:

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy