Reklama

Reklama

Edyta Górniak: Życie jak rzeka

Dopiero teraz emocje po urodzinowych koncertach opadły. Edyta Górniak postanowiła podziękować fanom za atmosferę i niespodzianki, które przygotowali dla jubilatki.

Dwa koncerty urodzinowe w Warszawie nabrały innego wymiaru. Wszyscy wiedzą, że fani Edyty Górniak to zgrany team. Tym razem przeszli samych. Podczas koncertu wokalistka została obdarowana bukietami kwiatów, a wśród publiczności rozbłysnęły białe, podświetlane balony. I to nie był koniec niespodzianek tego wieczoru. 

- Nie wszystko płynie dziś w zgodzie z moim sercem, bo życie jak rzeka, samo wybiera nurty. Nie można rzeki zatrzymać, ani jej do czegoś przekonać. Dlatego najbezpieczniej płynąć z jej nurtem. Płynę więc. Jestem głęboko szczęśliwa, że Dzięki waszej trosce i niezwykłej Miłości, nigdy nie musiałam się bać samotnych Urodzin - przyznała we wpisie pod zdjęciem Górniak. 

Reklama

Dziękuję za to... Dziękuje Warszawa za oba piękne Koncerty Urodzinowe. Za niespodzianki, prezenty, listy, balony, ponad 250 kwiatów oraz za Najpiękniejsze słowa życzeń urodzinowych, jakie kiedykolwiek czytałam lub usłyszałam .... Przytulam i już tęsknię za wami - napisała na swoim profilu na Instagramie  wokalistka. 

Zobacz także: 

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Górniak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje