Reklama

Reklama

Eva Longoria zachwyciła figurą

Można odnieść wrażenie, że dla niektórych gwiazd czas się zatrzymał. Jennifer Lopez, Jennifer Aniston, Heidi Klum, to tylko kilka sław, które mimo mijających lat, wciąż zachwycają urodą i szczupłą sylwetką. Do tego grona można zaliczyć również Evę Longorię. Aktorka i modelka ostatnio pochwaliła się na Instagramie imponującym zdjęciem.

Eva Longoria to gwiazda, której fanom serialowych klasyków nie trzeba przedstawiać. Pięknej brunetce światową popularność przyniosła bowiem rola w serialu "Gotowe na wszystko", gdzie wcieliła się w postać Gabrielle Solis - byłej modelki, żony bogatego biznesmena, która romansami zabija nudę, wywołaną życiem na przedmieściu.

Choć od emisji ostatniego odcinka serialu minęło już prawie 10 lat (od emisji pierwszego  - 20), produkcja wciąż pozostaje w pamięci widzów. Jak się okazuje, Longoria również chętnie wraca do niej myślami. Niedawno opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym, stojąc na tarasie, pozuje ubrana w czerwone bikini. Fotografię opatrzyła podpisem "Even #20YearsLater, she still knew red was her color" ("Nawet 20 lat później wiedziała, że czerwony to jej kolor"). W tym samym poście zamieściła też screen z jednej z serialowych scen, w której wystąpiła w czerwonej, krótkiej sukience. Warto dodać, że w "Gotowych na wszystko" czerwone stroje były jednym z atrybutów Gabrielle Solis.

Reklama

Patrząc na zdjęcie, można odnieść wrażenie, że przez ostatnie 20 lat nie zmieniło się jeszcze jedno - Longoria wciąż, tak samo jak na serialowym planie, zachwyca urodą i figurą. Ciekawe, jaki jest jej sekret!

 

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje