Reklama

Reklama

Ewa Chodakowska nową twarzą znanej marki!

Ewa Chodakowska została nową ambasadorką znanej marki jubilerskiej W.KRUK. We współpracy z marką powstała jej autorska kolekcja OHELO, inspirowana pionierską rośliną.

Nowa ambasadorka marki przy tworzeniu projektu biżuterii zainspirowała się szczególnym motywem roślinnym. Chodakowska bowiem na wiodący symbol wybrała mało znany owoc ohelo - rośliny rosnącej w na zboczach wulkanicznych szczytów na jednej z wysp Oceanu Spokojnego. Ohelo jest ciekawostką nie tylko dla przyrodników - rośnie w warunkach, w których nie mogłaby przeżyć żadna inna roślina, to w gruncie rzeczy pionierka, wyznaczająca drogę innym. Ten doskonały symbol wewnętrznej siły i woli spełniania marzeń mimo licznych przeciwności losu świetnie oddaje również drogę, którą przeszła w swoim życiu sama Ewa, ale też wszystkich tych kobiet, które chcą odmienić swoje życie. Ma ona być alegorią wewnętrznej siły oraz dążenia do celu (realizacji marzeń) pomimo wszelkich słabości. Doskonale opisuje drogę, jaką przeszła sama Ewa, a także tę, z którą zmagają się wszystkie kobiety chcące odmieć swoje życie.

Reklama

Droga do sukcesu

Od lat Ewa Chodakowska pokazuje wszystkim Polkom, że warto podjąć walkę o zmianę własnego życia. Jej niezwykła energia, wiedza i wytrwałość pokazują innym, że nie ma sytuacji bez wyjścia, a droga, choć często ciężka i wyboista, zawsze zaprowadzi nas do sukcesu. Dzięki trenerce setki kobiet postanowiło zmienić swoje życie. Nic jednak nie dzieje się bez przyczyny. Żeby zmienić swoje życie, musimy zacząć dziś, a nie jutro.

- Zdobycie szczytu, nawet tak niedostępnego jak wierzchołek wulkanu, zaczyna się dokładnie wtedy, kiedy definiujesz go według własnych zasad i kiedy podejmujesz pierwszą próbę. Wszystkie moje osobiste wyprawy na najtrudniejsze życiowe szczyty rozpoczęły się w momencie, w którym podjęłam decyzję, że będę walczyć, upadać i znowu walczyć. Do skutku - mówi ambasadorka.

Chodakowska wielokrotnie na przestrzeni ostatnich lat słyszała, że zawieszka lub inny element biżuterii byłby świetnym motywatorem dla kobiet, które wciąż dążą do sukcesu i walczą ze swoimi słabościami. Dzięki współpracy z W.KRUK będzie to możliwe.

- W OHELO widzę siebie oraz kobiety, które spotykam na swojej drodze. Odważnie stawiamy sobie cele i wytrwale mierzymy się z przeciwnościami, aby osiągnąć zamiary i poczuć się spełnione. Dlatego codziennie pokazuję innym kobietom, że możemy zmieniać się, rosnąć w siłę i zbierać owoce pracy nad sobą nawet wtedy, gdy warunki przetrwania są bezlitosne - jak na wulkanie. Chcę prowadzić je do realizacji marzeń, aby uwierzyły w siebie oraz nagradzały się słowem, uśmiechem za każdym razem, kiedy pokonają kolejny zakręt. I inspirowały się nawzajem, tak jak mnie inspirują ich historie, wysiłek, gorzkie łzy i sukces... Słodki jak jagody ohelo - mówi.

Biżuteria OHELO

Czym charakteryzuje się kolekcja Ewy Chodakowskiej? To kompozycja wykonana ze złota, srebra i mosiądzu. Jej kwintesencją jest jagoda ohelo, przedstawiona w wersji bezkamieniowej oraz w naturalnym turkusie i mineralitach, ozdobiona złotą lub pozłacaną szypułką. Wykorzystany został również motyw listka oraz charakterystyczny emblemat kolekcji, łączący w sobie zarówno jej nazwę, jak i inicjały ambasadorki. Dodatkowo, niektóre modele wysadzane są zjawiskowymi cyrkoniami.

Kolekcja cechuje się sporą różnorodnością, dzięki czemu umożliwia tworzenie unikatowych zestawów z jedenastu wzorów charmsów. Kolczyki zaprojektowane przez Ewę Chodakowską można dowolnie ze sobą łączyć, a naszyjniki świetnie sprawdzają się noszone kaskadowo. Do tego delikatne bransoletki w wersji na rękę oraz na kostkę, a także uwielbiane przez ambasadorkę pierścionki, w kilku różnych wariantach.

Co ciekawe, kolekcja OHELO to nie tylko ogromny motywator dla wszystkich dziewczyn, chcących zmieniać swoje życie z Ewą Chodakowską. Ambasadorka postanowiła pójść o krok dalej i swoje honorarium przekazać na "Dom Sowa", działający z ramienia Centrum Praw Kobiet. To miejsce, w którym pomoc mogą uzyskać kobiety doświadczające przemocy. Jaki jest powód takiej decyzji? Zdaniem trenerki każda osoba, która już wspięła się na swój szczyt, powinna pamiętać o tych, którzy potrzebują wsparcia. To cenna uwaga dla wszystkich, którzy dzięki Ewie wciąż dążą do swoich celów.

Artykuł powstał we współpracy z marką W.KRUK

materiały promocyjne

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje