Reklama

Reklama

Ewa Chodakowska. Zwykła dziewczyna

Czy sukces zmienił Ewe Chodakowską? Celebrytka sama zabrała głos w tej sprawie. Przy okazji fani mieli okazję zobaczyć ją w nowej odsłonie. Wiosenna metamorfoza zrobiła furorę w sieci.

Na swoim profilu na Instagramie Chodakowska umieściła obszerny wpis. 

- Dzisiaj już wiem, ze są na tym świecie ludzie, którym zależy tylko na BIZNESIE.. POPULARNOŚCI... LAJKACH... bo tak się opłaca... bo jest poprawie politycznie... bo warto się pokazać z... ot tak dla PR-u... brrrrrrrr... brzydzę się. NIGDY!!! A wiesz co teraz słyszę? "NO EWKA! Nareszcie możesz być sobą" Hę? Co to znaczy? Ale ja nigdy nie byłam kimś innym. Jeśli nie czuje, nie wchodzę w to! Nie ma mnie... nie znamy się... NIE LUBIĘ UDAWANYCH RELACJI... Jestem bardzo selektywna - OD POCZĄTKU! Moje cele... moje priorytety... mój kręgosłup moralny... gdybym miała się zmienić z uwagi na jakiekolwiek okoliczności, to znaczy ze nigdy nie zasłużyłabym na to gdzie jestem teraz i co czuje... Babeczki. Nie przestawaj w siebie wierzyć... NIE PRZESTAWAJ BYĆ SOBĄ! Nie ulegaj w imię kariery... popularności... wspólnego zdjęcia... na Boga! Wszystkiego innego. Mówi Ci to zwykła dziewczyna z Sanoka, która uwierzyła że może więcej dla siebie i dla innych! Bez kasy w kieszeni... bez koneksji... bez nazwiska. BIERZ PIERSIĄ GŁĘBOKI ODDECH i nigdy nie pozwalaj, żeby powietrze gęstniało od fałszu (pisownia oryginalna)- napisała Ewa Chodakowska. 

Reklama

Natychmiast pod postem zaczęły pojawiać się komentarze fanów.

- Śledzę cię Ewka od około 6 lat... I widzę cię  ciągle taką sama, widzę, że woda sodowa nie uderzyła Ci do głowy... Ba! Wręcz przeciwnie, jesteś nawet więcej dla nas!! Kocham - napisała jedna z obserwujących konto Chodakowskiej na Instagramie. 

Zobacz także: 

Zobacz także: 


Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy