Reklama

Reklama

Ewa Farna w piosence "Ciało" porusza ważny temat

Najnowsza piosenka "Ciało", która zapowiada szósty album wokalistki, porusza bardzo ważny społecznie temat. O czym jest utwór?

O polsko-czeskiej piosenkarce zaczęło być głośno, gdy w 2006 roku, w wieku zaledwie 13 lat wydała w Czechach album "Měls mě vůbec rád". Znalazł się on na szczycie listy przebojów zdobywając wiele nagród. Rok później zadebiutowała na polskim rynku muzycznym z płytą "Sam na sam". Przez wiele lat była jedną z najbardziej rozpoznawalnych dziecięcych wokalistek w Polsce. Zdobyła między innymi statuetkę Kids’ Choice Awards 2013 w kategorii „najlepsza polska gwiazda".

W ostatnich latach gwiazda zmagała się z hejtem generowanym przez liczne nagłówki wytykające jej wzrost wagi. Utrzymywała jednak w mediach, że ogrom komentarzy, które nieprzychylnie traktowały o jej figurze, nie sprawił, że się nimi przejmowała. "Cały ten temat wagi jest dla mnie w ogóle absurdem. Ja nie czuję się otyłą osobą, nie czuję, żebym była anormalna. I jeżeli mnie ktoś tak nazywa, to ja tego nie akceptuję. Bo to, że mam 5 kg, a nawet 10 kg więcej, to nie znaczy, że jestem otyła. Poza tym lubię dobre, jakościowe jedzenie, ćwiczę, nie prowadzę niezdrowego trybu życia" - powiedziała w jednym z wywiadów kilka lat temu.

Reklama

Jej najnowszy singiel rzuca zupełnie nowe i ważne światło na aspekt figury gwiazdy. W ostatnich dniach gwiazda wypuszczała klipy zapowiadające piosenkę. Były to kadry z teledysku połączone z obraźliwymi cytatami z Internetu odnoszącymi się do jej figury. W klipach wokalistka przedstawiała również bohaterki teledysku i różne, często bolesne historie związane z ich ciałami. Dziś opublikowano teledysk wraz z najnowszym utworem "Ciało".

"Piosenka jest o zaakceptowaniu zmian na ciele, na które nie mamy wpływu. A coś czuję, że na przyszłość to może być numer, który zawsze będzie mi przypominał jak ważne jest starać się przyjąć to, jak życie się na mnie podpisze. Dziękuję wszystkim niesamowitym dziewczynom, które podzieliły się swoją historią i swoją postawą, też mnie do tego zainspirowały. Jestem Ewa i #słuchamciała" - napisała wokalistka pod teledyskiem. Cały album będzie z gatunku nowoczesnego pop-u, a singiel go promujący już dziś utwierdza w przekonaniu, że poruszone będą na nim bardzo ważne aspekty społeczne. Także te, które bezpośrednio dotyczą Ewy Farny.

Czekacie na premierę albumu?

Inne gorące plotki:

Izabella Miko zmieniła fryzurę! 

To już koniec skandalu ze zwycięzcą Eurowizji 2021? 

Kuba Wojewódzki współpracuje z matką kostiumów kąpielowych! 

Mama Blanki Lipińskiej robi furorę. Co za figura! 

Radosna nowina od Lewandowskich! 

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje