Reklama

Reklama

"Gambit królowej" to wielki hit. Gdzie jeszcze zagrała Anya Taylor-Joy?

Anya Taylor-Joy wcieliła się w główną rolę w filmie "Gambit królowej", który okazał się wielkim hitem. To jednak nie pierwsza poważna produkcja, w której mogliśmy oglądać uzdolnioną aktorkę. Gdzie jeszcze zagrała?

24-letnia Anya Taylor-Joy od najmłodszych lat podróżowała po świecie. Chociaż urodziła się w Stanach Zjednoczonych, to w dzieciństwie mieszkała w Argentynie, a następnie przeniosła się do Londynu. Dopiero jako nastolatka wróciła do USA. 

Zaczynała karierę od modelingu, ale wkrótce postanowiła spróbować sił jako aktorka. Zyskała dużą popularność dzięki roli w filmie "Czarownica: Bajka ludowa z Nowej Anglii" gdzie wcieliła się w Thomasin.

Później gwiazda pojawiła się w horrorach: "Morgan" i "Split", a także w "Glass". Można ją też było zobaczyć w: "Pannach z dobrych domów", "Skłodowskiej" i głośnej "Emmie", a niedawno wielki rozgłos przyniosła jej nowa produkcja Netflixa "Gambit królowej", w której zagrała główną rolę. 

Reklama

Chociaż w "Gambicie królowej" była rudowłosą pięknością, na większości zdjęć, które znajdziemy na jej instagramowym profilu, jest blondynką. 

W którym kolorze włosów bardziej wam się podoba? 

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anya Taylor-Joy | Gambit królowej | Netflix | gwiazdy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy