Reklama

Reklama

Gosia Andrzejewicz zmienia się jak kameleon

Gosia Andrzejewicz na początku kariery wyglądała zupełnie inaczej. Dziś nie przypomina dawnej siebie. Artystka całkowicie zmieniła styl i fryzurę. Teraz wygląda po prostu obłędnie!

Gosia Andrzejewicz jest jedną z najpopularniejszych polskich wokalistek. Dziś nie jest już o niej co prawda tak głośno jak przed dekadą, ale jej nazwisko nadal jest dobrze znane. 

Artystka od dzieciństwa wiedziała, że chce związać swoje życie z muzyką. Singiel "Pozwól żyć" sprawił, że usłyszał o niej cały kraj, a ona szturmem podbiła rynek muzyczny. Nastolatki wszędzie nuciły jej piosenki, dzięki czemu robiła zawrotną karierę. 

Dziś Gosia Andrzejewicz zupełnie nie przypomina dawnej siebie. Ewoluowała nie tylko jej muzyka, która stała się bardziej współczesna i dynamiczna. 

Reklama

Wizualnie wokalistka zmieniła się nie do poznania! 

A jak Gosia Andrzejewicz wyglądała kiedyś?

Prawda, że jest różnica? 

Zobacz także:

***#POMAGAMINTERIAPięć rodzin, pięć dni i piętnaście wymagających treningów. Obóz Muay Thai, którego pierwsza edycja odbyła się w zeszłym roku, jest szansą dla młodzieży w spektrum autyzmu na poznanie smaku zdrowej rywalizacji, wygranej, a czasem także porażki. Jak mówią organizatorzy: "To, że nasi podopieczni nie utrzymują kontaktu wzrokowego z rozmówcą, nie znaczy, że nie mają nic do powiedzenia. Sport uczy nas szacunku do siebie i każdego rywala. Jeśli tego nie zrozumiesz, oddalasz się od mety". Organizacja tegorocznej edycji wciąż stoi pod znakiem zapytania, jednak dzięki ludziom dobrej woli szanse na wyjazd z każdym dniem rosną. I ty możesz pomóc! Sprawdź szczegóły! 

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy