Reklama

Reklama

Harry i Meghan spodziewają się dziecka. To już oficjalne!

Para wydała oświadczenie rano po przylocie do Sydney. Dziecko przyjdzie na świat na wiosnę przyszłego roku.

Plotki dotyczące ciąży księżnej krążyły już od jakiegoś czasu. Dzisiaj wiadomość została ostatecznie potwierdzona.

Królowa i reszta rodziny królewskiej została poinformowana już w piątek, w trakcie innego radosnego wydarzenia w rodzinie królewskiej - ślubu księżniczki Eugenii.

W poniedziałek rano radosna nowina została podana do wiadomości publicznej.

W oficjalnym oświadczeniu Kensington Palace czytamy: "Ich Królewskie Wysokości książę i księżna Sussex z przyjemnością ogłaszają, że księżna Sussex spodziewa się dziecka wiosną 2019 roku. 

Reklama

Ich Królewskie Wysokości doceniają wsparcie, jakie otrzymały od ludzi na całym świecie od dnia ich ślubu w maju i cieszą się, że mogą podzielić się tą radosną wiadomością".

 Para jest właśnie w trakcie podróży, oprócz Australii odwiedzą także Fidżi, Tonga i Nową Zelandię. To pierwsza większa podróż w jaką Meghan i Harry wyruszyli od czasu ślubu, który odbył się w maju. Na lotnisku w Sydney Meghan i Harry trzymali się za ręce i dosłownie promienieli, mimo że lot trwał aż 24 godziny. Meghan miała na sobie czarny golf i granatowy płaszcz z bordowymi połami, Harry również postawił na swobodny styl i wybrał na podróż szary sweterek.

Plotki dotyczące ciąży Meghan rozeszły się po tym, jak jej matka, Doria Ragland, była widziana na zajęciach z opieki nad dziećmi w  Pasadenie. Źródła związane z Pałacem potwierdzają, że prawdopodobnie Doria Ragland przeprowadzi się do Londynu, by pomóc córce w opiece nad dzieckiem, ponieważ Meghan nie chce zatrudniać niań.


Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy