Reklama

Reklama

Internauci śmieją się z plakatu nowego filmu Patryka Vegi

Patryk Vega pochwalił się plakatem, który ma promować jego najnowszy film pt. „Pętla”. Projekt zdecydowanie nie przypadł do gustu internautom. Zobaczcie, dlaczego!

Patryk Vega przygotowuje się do premiery swojego najnowszego filmu. Do reklamowania produkcji zaprosił niemal wszystkich celebrytów kategorii B, którzy z radością prezentowali fotosy, zdjęcia z planu oraz wideo typu "making off". Teraz przyszedł czas na przedstawienie potencjalnym widzom plakatu.

Gotowy projekt udostępnił odtwórca głównej roli - Antek Królikowski. Trzeba przyznać, że różni się zdecydowanie od poprzednich grafik. Reżyser zazwyczaj stawiał na proste kadry i stonowane kolory. Teraz odważył się na mocną czerwień w tle i bardzo śmiałą fotografię. Na plakacie widzimy bowiem Antka rozłożonego w fotelu i trzymającego w ręku karabin. Po obu stronach stoją zaś dwie blondynki, eksponujące swoje wdzięki.

Reklama

I to właśnie te dwie kobiety stały się obiektami drwin internautów. Według nich panie wyglądają na doklejone, a ich wizerunek jest mocno przerobiony.

"Ale te nogi w Photoshopie to grafik lekko wydłużył", "Ojej. Taka trochę niedoróbka. Grafik płakał, jak projektował", "Bez obrazy, ale ten plakat wygląda jak parodia filmu" (pisownia oryginalna) - pisali w komentarzach.

 Co sądzicie o tym plakacie?

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Patryk Vega | Pętla

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy