Reklama

Reklama

Jak Agnieszka Woźniak-Starak spędza wolny czas?

Agnieszka Woźniak-Starak tak jak większość polskich gwiazd, stara się dać przykład rodakom i nie wychodzić z domu. Ostatnio zaskoczyła fanów nietypowym zdjęciem, na którym pokazała, w jaki sposób odpoczywa.

Agnieszka Woźniak-Starak na pół roku wycofała się z życia publicznego, aby odpocząć psychicznie od tragedii, która ją spotkała. Przypomnijmy, że w sierpniu dziennikarka straciła męża Piotra Woźniaka-Staraka - znanego producenta filmowego.

Niedawno Agnieszka wróciła do pracy i teraz zamierza skupić się na sobie. Jak sama wielokrotnie podkreślała, w dochodzeniu do siebie bardzo pomogły jej czworonożni przyjaciele. Pupile stanowią ważną część jej życia, co łatwo zauważyć, chociażby na Instagramie.

Ostatnio dziennikarka podzieliła się z obserwatorami uroczym zdjęciem, na którym pokazała, w jaki sposób odpoczywa ze swoimi siedmioma psami. Agnieszka położyła się na podłodze tuż obok czterech śpiących czworonogów. Fotkę podpisała tytułem "Lazy Sunday" (Leniwa niedziela).

Reklama

Na reakcję fanów nie trzeba było długo czekać. Użytkownicy Instagrama byli zauroczeni fotką. W komentarzach podzielili się historiami związanymi z ich czworonogami.

Zobaczcie koniecznie zdjęcie Agnieszki Woźniak-Starak!

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Woźniak-Starak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy